اخبار فیلم

تصاویری از کارکتر Falcon در فیلم Captain America: The Winter Soldier

تصاویر جدیدی از فیلم جدید Captain America: The Winter Soldier توسط کمپانی بزرگ Marvel منتشر شد . در تمام این تصاویر بروی کارکتر Anthony Mackie تمرکز شده است که وی قرار است در نقش قهرمانی دیگر بنام  Falcon (شاهین) حضور داشته باشد . در این تصاویر که مخصوص جلوه های ویژه ی کامپیوتری می باشد نقاطی را مشاهده می کنیم که در واقع قرار است به بال تبدیل شود . همانطور می دانید Falcon نام ابرقهرمانیست که توانایی پرواز با استفاده از بالهایش را داراست .

همانطور که قبلا گفتیم در این قسمت Captain America با بازی Chris Evans تنها نقش اصلی نخواهد بود ، بلکه کارکتر Black Widow با بازی Scarlett Johansson نیز نقش مهم در این فیلم دارد که هر دو در جستجوی Winter Soldier با بازی Sebastian Stan می باشند و البته کارکتر Winter Soldier نیز تنها نقش منفی این فیلم نخواهد بود .

در این فیلم بازیگران دیگری از جمله Chris Evans , Scarlett Johansson , Sebastian Stan , Cobie Smulders , Georges St-Pierre , Frank Grillo , Hayley Atwell , Toby Jones , Emily VanCamp , Maximiliano Hernández Robert Redford و Samuel L. Jackson حضور دارند .

فیلم Captain America: The Winter Soldier در تاریخ ۴ آپریل ۲۰۱۴ اکران خواهد شد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن