اخبار روز انیمیشن هاتریلر انیمیشن

اولین تریلر انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World منتشر شد

کمپانی انیمشین سازی DreamWorks به همراه Universal Pictures اولین تریلر How to Train Your Dragon: The Hidden World را منتشر کردند.

به گزارش آریافیلم ، Dean DeBlois سومین فیلم این فرنچایز را بار دیگر به عنوان کارگردان هدایت خواهد کرد و تنها نویسنده قسمت پایانی این سه گانه نیز خواهد بود. براساس کتاب های Cressida Cowell، در ابتدای How to Train Your Dragon 3 شخصیت اصلی Hiccup (با صداپیشگی Jay Baruchel) را خواهیم دید که به مقام ریاست دهکده و فرمانروایی Berk رسیده، در حالی که اژدهای اوToothless  نیز فرمانروای گونه ی خودش می شود. زندگی آن ها دچار روزمرگی شده است تا اینکه با آمدن یک خشم شب (Night Fury) ماده همه چیز عوض می شود.

اگرچه احتمال ساخت فیلم چهارم یا اسپین آف هایی از این سری وجود دارد، اما DeBlois چند سال قبل گفته بود که از ابتدا قصد داشته داستان این سری را در ۳ قسمت تمام کند، بنابراین The Hidden World حداقل کار DeBlois را بعد از حدود ۱۰ سال با این فرنچایز به پایان می رساند.

با وجود اینکه ۹ ماه دیگر تا اکران باقی مانده، به نظر ساخت فیلم کاملا تمام شده است. تریلر تقریبا کل داستان را نشان می دهد، و با این وجود هیچ چیز را اسپویل نمی کند. و نکته ی جالب دیگر اینکه بی دندان (Toothless) نسبت به گذشته بامزه تر شده است. که این امید را می دهد سه گانه ی How to Train Your Dragon خداحافظی باشکوهی با گیشه ها داشته باشد.

در این فیلم همچنین بازیگرانی مثل America Ferrera, Cate Blanchett, Kit Harington, Craig Ferguson, و F. Murray Abraham صداپیشگی می کنند. این فیلم در ۱ مارس ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

و این هم خلاصه ی How to Train Your Dragon: The Hidden World:

داستانی که با دوستی غیرعادی بین یک وایکینگ نوجوان و یک اژدهای خشم شب شروع شده بود به سه گانه ای باشکوه تبدیل شده است. در قسمت بعدی، Hiccup و Toothless بالاخره سرنوشت حقیقی خود را درمی یابند: Hiccup به عنوان رئیس دهکده و فرمانده ی Berk در کنار آسترید، و Toothless هم به عنوان فرمانده ی گونه ی خودش. پس از این موفقیت ها، خطرناک ترین تهدیدی که تا به حال با آن روبرو شده اند، و همچنین ظهور یک خشم شب (Night Fury) ماده، استواری رابطه ی آن ها را محک می زند.

How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World How to Train Your Dragon: The Hidden World How to Train Your Dragon: The Hidden World How to Train Your Dragon: The Hidden World How to Train Your Dragon: The Hidden World

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن