اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

اولین تریلر How It Ends اکشن آخرالزمانی Netflix

Netflix  همچنان به پخش فیلم های بلاک‌باستر در قاب کوچک تلویزیون ادامه می دهد و آخرین مورد آنها هم فیلم فاجعه‌ای-دلهره آور How It Ends است. فیلم، ستاره فرانچایز Divergent  یعنی Theo James  را به خدمت گرفته است تا در نقش مردی ظاهر شود که بعد از اتفاقات عجیبی که در سراسر کشور رخ می دهد، با کمک ناپدری خود (با بازی Forest Whitaker) تلاش می کند تا در این کشور فاجعه زده، راهی برای نجات زن باردارش و جمع کردن دوباره خانواده اش پیدا کند.

جالب است که هر وقت Whitaker قرارداد امضا شده‌اش را بالا می برد و دور سرش می چرخاند، بازی های خوبی از خودش به نمایش می گذارد و به نظر می رسد که باید شاهد یک شخصیت زمخت از این برنده جایزه اسکار باشیم در این فیلم باشیم. فیلم How It Ends با روایت رازآلود خود کمی غیرقابل باور به نظر می رسد ولی امیدواریم که این فضای ترسیم شده در جهتی حرکت کند که ما را غافلگیر کند. هر چند ژانرهایی از این دست امروزه چندان رایج نیستند اما باید منتظر فیلمی در این ژانر محبوب و دوست داشتنی باشیم.

در فیلم How It Ends که توسط David M. Rosenthal از The Perfect Guy و براساس فیلنامه ای از Brooks McLaren ساخته شده است، بازیگرانی مانند Kat Graham، Kerry Bish، Mark O’Brien، Nicole Ari Parker و  Grace Dove ایفای نقش کرده اند. فیلم روز جمعه ۱۳جولای بر روی نتفلیکس پخش خواهد شد. در ادامه می توانید خلاصه داستان و پوسترهای فیلم را ببینید.

خلاصه داستان:

به محض اینکه اتفاقات عجیب و رازآلودی باعث پخش شایعات و خشونت در سرتاسر کشور می شود، یک مرد و پدرخوانده او، در این کشور بهم ریخته وآشوب زده به دنبال نجات زن باردار مرد هستند.

How It Ends

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن