اخبار روز سریالهااخبار سریالتریلر سریال

تریلر GLOW سریال کمدی جدید شبکه ی Netflix

در ادامه ی سریال هایی که Netflix برای پخش در آینده ی نزدیک آماده می کند امروز تریلر سریالی کمدی از سوی این شبکه منتشر شده است. اینطور که به نظر می رسد Netflix عزم جدی دارد تا برای هر سلیقه و هر علاقه ای سریال بسازد و همینطور به این روند ادامه می دهد.

به گزارش آریافیلم، شبکه ی اینترنتی Netflix به نظر می رسد برنامه دارد تا برای هر ژانر و هر سلیقه ای برنامه بسازد و یکی از همین ژانر ها کشتی است. Netflix دو سریال برای این ژانر تولید کرده است، یکی Lucha Underground که سه فصل از آن تا به حال پخش شده و به گفته ی سازندگان آن سریالی است که حتما باید دیده شود و دیگری سریالی است که در این خبر به آن می پردازیم، GLOW.

GLOW مخفف عبارت Gorgeous Ladies of Wrestling به معنای زنان زیبای کشتی گیر است که داستان زنی است که به دنبال یک نقش برای بازی است ولی نه با دستمزدی که بتواند فقط مخارج خود را بپردازد بلکه بتواند یک زندگی خوب داشته باشد. اینجاست که به نظر می رسد GLOW برای او مناسب باشد!

این سریال توسط Liz Flahive  (سازنده ی سریال های Homeland, Nurse Jackie)  و Carly Mensch ( سازنده ی سریال های Nurse Jackie, Weeds) ساخته شده است. همچنین Jenji Kohan و Tara Herrmann به عنوان تهیه کننده در این سریال حضور دارند. این سریال برای پخش در تاریخ ۲۳ ژوئن در حال آماده شدن است.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن