اخبار روز سریالهااخبار سریالتریلر سریال

تریلر Girlboss سریال جدید شبکه Netflix: داستان ظهور برند لباس Nasty Gal

Sophia Amoruso یک تاجر موفق لباس است که در ۲۲ سالگی کار خود را با فروش لباس هایش در سایت eBay آغاز کرد و نام آن ها را Nasty Gal Vintage گذاشت.  بعد ها او کتابی نوشت و نام آن را #Girlboss گذاشت که در سال ۲۰۱۴ چاپ شد و توانست جایزه Goodreads Choice Awards Best Business Books را نیز از آن خود کند. حالا شبکه Netflix سریالی بر اساس همین کتاب به نام Girlboss ساخته که از همین ماه پخش خود را آغاز می کند.

به گزارش آریافلیم، شبکه اینترنتی Netflix بر اساس کتاب Girlboss از موسس برند Nasty Gal یعنی Sophia Amoruso سریالی با همین نام ساخته و حالا تریلر این سریال منتشر شده است. فیلمنامه سریال را Kay Cannon (نویسنده فیلم Pitch Perfect) نوشته و قرار است Britt Robertson در سریال به ایفای نقش بپردازد. این سریال در ۱۳ قسمت که هر قسمت آن نیم ساعت به طول میکشد ساخته شده است و اولین قسمت آن در تاریخ ۲۱ همین ماه از شبکه Netflix پخش خود را آغاز می کند.

نکته ی جالب درباره Sophia Amoruso این است که برند او یعنی Nasty Gal سال گذشته اعلام  ورشکستگی کرد و با این حال Girlboss بیان می کند که چطور Amoruso توانست از فروش لباس های vintage در سایت eBay به ساخت یک سایت و درواقع امپراطوری خود برسد.

بنا به حرف های زده شده احتمالا فصل دومی هم برای این سریال وجود دارد ولی باید صبر کرد تا بازخوزد این سریال و تصمیم قطعی Netflix را ببینیم. تریلر این سریال را می تواندی در زیر ببینید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن