اخبار روز فیلمها

تریلر Avengers: Infinity War به پربازدیدترین تریلر تاریخ سینمای جهان در ۲۴ ساعت تبدیل شد

پس از گذشت یک روز از انتشار تریلر فیلم مورد انتظار Avengers: Infinity War، کمپانی Marvel Studios امروز اعلام کرد که این فیلم دارای رکورد ۲۳۰ میلیون بازدید در ۲۴ ساعت است که در تاریخ سینمای جهان بی سابقه است. رکورد قبلی در دست فیلم سینمایی IT بود که طی ۲۴ ساعت ۱۹۷ میلیون بار دیده شد.

Avengers: Infinity War یک سفر بی سابقه ده ساله در یک دنیای سینمایی است که بالاخره قرار است با رخ دادن بزرگ‌ترین و مرگبارترین نبرد تاریخ سینما به اوج خود برسد. انتقام جویان و هم پیمانان ابرقهرمان خود باید حاضر شوند تا همه چیز خود را فدا کنند تا Thanos قدرتمند را شکست دهند و به وی اجازه ندهند تا دنیا را نابود کند.

بازیگران تایید شده ی فیلم تا حالا عبارت اند از Robert Downey JrChris Evans، Mark Ruffalo، Scarlett Johansson، Chris Hemsworth، Tom Hiddleston، Anthony Mackie، Paul Bettany، Elizabeth Olsen، Jeremy Renner، Chadwick Boseman، Sebastian Stan، Don Cheadle، Chris Pratt، Dave Bautista، Zoe Saldana، Pom Klementieff، Benedict Cumberbatch، Benedict Wong، Sean Gunn، Tom Holland، Paul Rudd و Josh Brolin.

کارگردانی این فیلم بر عهده Anthony Russo و Joe Russo است و تهیه کنندگی آن را نیز Kevin Feige، Louis D’Esposito، Victoria Alonso، Michael Grillo و Stan Lee انجام می‌دهند. فیلمنامه این فیلم را نیز Christopher Markus و Stephen McFeely به نگارش در آورده اند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن