اخبار روز سریالهااخبار سریالتریلر سریال

تریلر American Gods سریال جدید شبکه Starz پر است از خون و آتش و جنگ!

شبکه Starz تریلری جدید از از سریال در دست ساخت خود به نام American Gods منتشر کرده که واکنش های مختلفی را به دنبال داشته.

به گزارش آریافیلم، شبکه آمریکایی Starz چندی پیش تریلر جدیدی از سریال در دست خود با نام American Gods که به زودی پخش آن شروع خواهد شد منتشر کرده است. ویژگی بارزی که می توان در تریلر دید خون ریزی و خشونت بسیار زیاد آن است و در ادامه تریلر کم کم آدم فکر می کند که شاید قرار است شاهد یک جهنم به تمام معنا بین سریال های شبکه ها مختلف باشیم.این سریال توسط Bryan Fuller و بر اساس رمانی به نویسندگی Neil Gaiman ساخته می شود.

سریال درواقع جنگی است بین خدایان قدیم و خدایان جدید، خدایان قدیمی که ریشه در سنت ها و افسانه های قدیمی دارند و خدایان جدید که به نوعی توسط تکنولوژی و پول و شهرت قدرت را در دست دارند. در سریال شخصیتی غمگین به اسم Shadow Moon (با بازی Ricky Whittle ) وجود دارد که بادیگارد و همراه یکی از خدایان قدیمی به نام Mr. Wednesday ( با بازی Ian McShane) می شود و این دو نفر راهی مسیری می شوند تا یم ارتش قوی برای جنگ با خدایان جدید تشکیل بدهند.

این سریال در گذشته قرار بود در شبکه HBO پخش شود و روی آن کار هم شده بود اما در نهایت و بعد از اینکه سه نویسنده مختلف بر روی آن کار کردند، این پروژه کنار گذاشته شد. ورود Bryan Fuller، نویسنده ی خلاق و مغز متفکر پشت سریال های Pushing Daisies و Hannibal به این پروژه جانی تازه به آن داد و در نتیجه بالاخره متن سریال به طرزی خوب و مناسب یک سریال تلویزیونی نوشته شد.

شما می توانید تریلر این سریال را در زیر تماشا کنید. در این سریال بازیگرانی مثل Emily Browning و Pablo Schreiber و Yetide Badaki و چند تن دیگر از بازیگران مطرح هالیوود بازی کرده اند.

سریال برای پخش از شبکه Starz در تاریخ ۳۰ آپریل آماده می شود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن