اخبار روز سریالهاتریلر سریالزیرنویس فارسی

اولین تریلر کامل فصل دوم سریال ۱۳ Reasons Why : فقط هنا نبوده که…

همونطور که قبلا اعلام شده بود فصل دوم سریال ۱۳ Reasons Why زودتر از موعد به روی آنتن خواهد رفت. به تازگی اولین تریلر کامل فصل دوم این سریال منتشر شد که در آن ما شاهد ادامه ی داستان بعد از مراسم سوگواری Hannah بوده و بقیه ی شخصیت ها سعی در کنار آمدن با این قضیه و بهبودی و پشت سر گذاشتن آن دارند ، اما همانطور که در تریلر مشاهده کردیم این مسئله آشکار میشود که آن نوار های ضبط شده ، فقط آغاز ماجرا بوده اند…

به گزارش آریافیلم ، سازنده ی این مجموعه یعنی Brian Yorkey سال قبل طی صحبتی Entertainment weekly راجع به ساخت ادامه ی این سریال گفت:

ما در فصل قبل داستان رو از طریق Hannah دنبال کردیم اما هنوز چیز هایی زیادی راجع به دیگر شخصیت ها برای گفتن باقی مانده. او همچنین اضافه کرد که : برای من هنوز مسائل شگفت انگیز زیادی برای دانستن باقی مانده ، من بار ها گفته ام که این سریال راجع به چگونگی تربیت و بزرگ کردن پسر هایی است که به مردان آینده تبدیل شده و و همینطور در رابطه با چگونگی طرز رفتار و برخورد ما با دختران و زنان جامعه و اینکه چگونه میتوانیم در هر دو مورد بهتر از قبل عمل کنیم.

او در ادامه گفته است که:

چیزی که قراره بزودی آن را کشف کنیم این است که بقیه شخصیت ها و بچه ها چگونه با این مسائل کنار می آیند و عاقبت آن ها به کجا میکشد ، همینطور شاهد افشا شدن راز های بیشتری نیز خواهیم بود.بدین ترتیب ما قصد داریم تا بیننده را به گذشته بازگردانیم ، جایی که با داستان زندگی Hannah بیشتر آشنا شده و محتوای بیشتری از مسائلی که از آن ها خبر داریم ببینیم و شاهد اتفاقاتی باشیم که تا بحال چیزی از آن ها نشنیده بودیم که به گونه ای موجب میشود تا در مورد این موضوع که Hannah Baker چه کسی بود بیشتر بحث کنیم. ما قصد داریم تا ببینیم که دیگران این ماجرا را چطور هضم میکنند و کار آن ها به کجا خواهد کشید. ما چیزی که ما قصد کشف آن را داریم این است که حتی در تاریک ترین شرایط هم امید به پیدا کردن کور سویی امید وجود دارد.

فصل دوم سریال ۱۳ Reasons Why در روز جمعه مورخ ۱۸ می از شبکه ی NETFLIX پخش خواهد شد.

خلاصه ای از داستان این فصل: بعد از مرگ Hannah داستان به این نحو که دیگر شخصیت چطور با این موضوع کنار می آیند و چه اتفاقاتی برایشان می افتد ادامه پیدا میکند. دبیرستان Liberty برای مواجه با قانون و محاکمه خود را آماده میکند اما در این بین شخصی از هیچ تلاشی برای جلوگیری از افشای مرگ Hannah سر باز نمیزند. در ادامه مجموعه ای از تصاویر ناگوار موجب میشود تا Clay و دیگر همکلاسی هایش پرده از یک راز هولناک و توطئه ای که برای مخفی نگه داشتن آن بکاررفته پرده بردارند..

13 Reasons Why

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن