اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

تریلر نهایی فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom منتشر شد + بررسی نکات تریلر

تریلر نهایی منتشر شده از فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom به حدی جذاب بود که درطول هفته جاری هم کماکان به تماشایش ادامه دهیم.لحظاتی کمدی ،اکشن و چند صحنه جنجالی به همراه تعداد زیادی دایناسور و یک هیولای دریایی در طول این تریلر به نمایش گذاشته میشوند.به عبارت دیگر،از این تریلر به بعد همه منتظر رسیدن زمان اکران فیلم خواهند بود تا زمان شگفت انگیزی را با آن بگذرانند.

فرار از دندان ها و آرواره های غول آسا وقتی تریلر را با دیدن فرار شخصیت اصلی از دندان های تیز دایناسور عصبانی آغاز کنید بهتر است برنامه های خوبی برای چگونگی پیگیری آن داشته باشید.

آبی (Blue) به هالیوود می آید حضور Blue رپتوری که درفیلم قبلی تحت آموزش پرت بود در صحنه ای اکشن که منجر به استفاده از دمش میشود و کریس پرت را پرتاب میکند جذاب به نظر میرسند.اما در جایی دیگر میبینیم که آبی هنوز دوستی را با شخصیت کریس پرت در فیلم کنار نگذاشته است. وجود رپتور در پیشبرد اکشن فیلم چیز خفنی است که باید منتظرش بود.

دایناسوری در زیر نور ماه اگر فرار از فک و دندان های تی رکس خفن است یا آموزش و دوستی با رپتوری حاضر در صحنه های اکشن خنده دار و جذاب به نظر میرسد،پس تصور دایناسوری زیر نور ماه را چه باید دانست؟ حضور یک خزنده غول پیکر ما قبل تاریخی دردل شب میان کوچه پس کوچه های شهر نهایت انفجار بمب است که لحظه شماری برای دیدنش برای من که سخت است!

mosasaurus آویزان از هلیکوپتر یکی از لحظاتی که در هنگام تماشای تریلر از آوای ووو! استفاده کردم زمانی بود که با صحنه آوایزان شدن موساسور ( Mosasaurs) گوشتخواری مربوط به دورهٔ کِرِتاسه از هلیکوپتر روبرو شدم.

گشت وگذار با هیولا کاملن روشن است Jurassic World: Fallen Kingdom وارد ترکیب ژانر اکشن و ترسناک شده است.چرا که در تریلر با صحنه ای رو برو میشویم که موج سواران در حال تفریح هستند و ما در بکگراند شاهد هیولای عظیمی هستیم در زیر آنها در حرکت است .من واقعا امیدوارم که در پس زمینه این صحنه، یک بازی کلاسیک گشت و گذار وجود داشته باشد.

بازگشت Jeff Goldblum حتی اگر Jeff Goldblum به عنوان دکتر یان مالکوم تنها در این صحنه که یک دادگاه نشان داده می شود(که من امیدوارم این مورد نباشد)،حضور داشته باشد بازهم افتخاری برای این فیلم است.

پنجره و پنجه صحنه دلهره آور پایانی که هوشمندانه در پایان پخش میشود دلیل کاملیست برای تماشای فیلم و پی بردن از سرانجام آن کودک !نگران نباشید، مطمئن هستم که دختر کوچولو خوب است – به نظر می رسد کریس پرات او را هم نجات خواهد داد.

بازیگران فیلم عبارتند از Chris Pratt و Bryce Dallas Howard ، James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, BD Wong و Jeff Goldblum و قراره تا فیلم ۲۲ ژوئن برابر با جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ اکران شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن