تریلر فیلم

تریلر نهایی فیلم فندق شکن و چهار قلمرو (The Nutcracker and the Four Realms)

کمپانی دیزنی (Disney) تریلر نهایی فیلم فندق شکن و چهار قلمرو (The Nutcracker and the Four Realms) لایواکشن اقتباسی از روی داستان کلاسیک را منتشر کرد. لاسه هالستروم (Lasse Hallström) و جو جانسون (Joe Johnston) هر دو در کنار هم این فیلم را کارگردانی کرده اند. این فیلم در دنیای موازی عجیب و مرموز رخ می دهد، که سرزمین برف، گل و شیرینی است. اما Clara (با بازی مک‌کنزی فوی (Mackenzie Foy)) وارد قلمروی چهارم می شود تا زن ستمگری به نام Mother Ginger (با بازی هلن میرن (Helen Mirren)) و گروهی از موش ها که کلید آزادی Clara را در اختیار دارند را شکست دهد.

این فیلم به نظر خیلی باشکوه و دلپذیر و جادویی می آید، که همان چیزی است که از دیزنی در تعطیلات عید شکرگذاری انتظار داریم. این استودیو بدون شک امیدوار است «فندق شکن و چهار قلمرو» فیلمی باشد که همه در عید شکرگذاری به تماشای آن بروند، پس باید دید آیا این اتفاق می افتد یا خیر.

در «فندق شکن و چهار قلمرو» همچنین مورگان فریمن (Morgan Freeman)، کیرا نایتلی (Keira Knightley)، میستی کوپلند (Misty Copeland)، میراندا هارت (Miranda Hart)، اوگینو دربز (Eugenio Derbez)، جک وایتهال (Jack Whitehall) و الی بمبر (Ellie Bamber) حضور دارند. این فیلم در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.

خلاصه داستان رسمی فیلم «فندق شکن و چهار قلمرو»:

تنها چیزی که All Clara (مک‌کنزی فوی) می‌خواهد کلیدی است که بتواند با آن یک جعبه‌ را باز کند، جعبه‌ای که هدیه‌ای گرانبها از مادر مرحومش را درون خود دارد. Clara در مهمانی سالانه پدرخوانده Drosselmeyer (مورگان فریمن) ، سرنخی پیدا می‌کند که او را به سمت کلید آرزوهایش هدایت می‌کند، و او را به دنیای موازی عجیب و مرموزی می کشاند. آنجاست که Clara با سربازی به نام Phillip (با بازی Jayden Fowora-Knight)، دار و دسته موش‌ها و نماینده های سه اقلیم: سرزمین برف، سرزمین گل و سرزمین شیرینی آشنا می‌شود. Clara و Phillip باید شجاعانه از اقلیم نحس چهارم که محل سکونت Mother Ginger (هلن میرن) ظالم است عبور کنند تا کلید را به‌دست بیاورند، و امیدوار باشند که تعادل به این دنیای بی‌ثبات برگردد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن