اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

تریلر نهائی فیلم Atomic Bl0nde و چهره خشن و خونریز Charlize Theron

Focus Features تریلر نهائی فیلم Atomic Bl0nde را منتشر کرد.این فیلم به طور مشترک توسط John Wick و David Leitch که پروژه بعدی وی کارگردانی فیام Deadpool 2 خواهد بود) کارگردانی شده است. در این فیلم  Charlize Theron به عنوان یک مامور قاتل MI6 نقش آفرینی می کند که به برلین فرستاده می شود تا پرونده ای را تحویل دهد,اما در دام یک شبکه جاسوسی پیچیده ومرگبار می افتد.

به گزارش آریافیلم ،فیلم Atomic Bl0nde خشن وهمراه با خونریزی های فراوان  است  و زمانی که Theron بر هرکسی که بر سر راهش قرار می گیرد می تازد هیجان زیادی را به بیننده منتقل می کند.تریلر جدید نتنها مبارزات فیلم را به تصویر می کشد بلکه نگاهی نیز بر صحنه های شاهکار ماشین ها که توسط Leitch با موفیقیت در فیلم به شکل فوق العاده ای به نمایش درآمده اند می اندازد.

در حالی که داستان وشخصیت های فیلم به طور امیدوار کننده ای دارای سطح بالایی هستند من هیچ شکی ندارم که صحنه های اکشن فیلم خارج از حد تصور خواهند بود و Theron به خوبی از پس آنچه از او خواسته شده در این فیلم بر آمده است.

دراین فیلم بازیگرانی همچون Sofia Boutella, James McAvoy, John Goodman, Eddie Marsan و Toby Jones نیز به ایفای نقش پرداخته اند.فیلم  Atomic Blondeقرار است در تاریخ July 28th در سینماها اکران شود.

Atomic Bl0nde

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن