اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

اولین تریلر فیلم The Hate U Give از کارگردان سریال Luke Cage

کمپانی ۲۰th Century Fox  اولین تریلر فیلم مورد انتظار The Hate U Give را منتشر کرد. این فیلم براساس رمانی پرفروش به همین نام نوشته ی Angie Thomas ساخته شده است. کارگردانی فیلم را George Tillman Jr (کارگردان Luke Cage و Notorious) برعهده دارد و داستان دختری جوان به نام Starr Carter (با بازی Amandla Stenberg) را روایت می کند که به صورت مداوم در دو دنیای مختلف زندگی می کند: در خانه، کنار اعضای خانواده و همسایه های سیاهپوست و فقیرشان، و در مدرسه در کنار پولدارها و اغلب پسران سفید پوست. این دو دنیای متفاوت با هم همخوانی ندارند، اگرچه وقتی دوست دوران کودکیش Khalil جلوی چشمان Starr و توسط پلیس به قتل می رسد، جامعه دچار آشوب می شود.

به نظر می آید این فیلم با روشی مناسب، خاص و هیجان انگیز مشکلی بسیار پیچیده را روایت خواهد کرد. همانطور که Thomas اعلام کرده با نوشتن این رمان، قصد داشته نشان دهد که چرا عبارت Black Lives Matter (زندگی سیاهپوست ها مهم است) در ذهن افراد مختلف معانی متفاوتی دارد. به احتمال زیاد بحث های زیادی درباره ی این فیلم خواهیم شنید، اما امیدواریم این بحث ها سازنده و به دور از نژادپرستی باشند.

نویسندگی این فیلم برعهده ی Audrey Wells است، که در آن Regina Hall، Russell Hornsby، KJ Apa، Algee Smith، Lamar Johnson، Issa Rae، Sabrina Carpenter، Common و Anthony Mackie نیز بازی خواهند کرد.

این فیلم در تاریخ ۱۹ اکتبر در سینماها اکران خواهد شد.

در خلاصه ی فیلم آمده است:

Starr Carter مداوم در دو دنیای مختلف زندگی می کند: در خانه، با اعضای خانواده ی سیاهپوست و همسایه های فقیرش، و در مدرسه در کنار پولدارها و اغلب پسران سفیدپوست زندگی متفاوتی دارد. تعادل این دو دنیا وقتی به هم می خورد که Starr شاهد کشته شدن دوست دوران کودکیش توسط یک افسر پلیس است.

حالا با فشارها از سوی جامعه، Starr باید صدایش را به گوش همه رسانده و خودش برای برقراری عدالت دست به کار شود. The Hate U Give براساس رمانی پرفروش نوشته ی Angie Thomas ساخته شده است.

The Hate U Give

The Hate U Give

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن