اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

تریلر فیلم The Girl in the Spider’s Web با بازی Claire Foy

کمپانی Sony  اولین تریلر The Girl in the Spider’s Web را با معرفی Claire Foy  برنده جایزه گلدن گلوب برای فیلم The Crown  را منتشر کرد. بازی Claire Foy  که احیای مجدد کاراکتر نمادین Lisbeth Salander خواهد بود. Sony  جزئیات داستان را درز نداده ولی فیلم بعد از سالها یادآور شخصیت های Salander  و Blomkvist  در فیلم خوب The Girl with the Dragon Tattoo  خواهد بود، با این حال، داستان درباره یک هکر با دل و جرات و یک روزنامه نگار  معروف است که کارگردانی آن را  Fede Alvarez  انجام خواهد داد که در کارنامه خود فیلم های مانند Evil Dead  و Don’t Breathe را دارد.

تریلر منتشر شده Lisbeth Salander  را به عنوان یک بتمن نشان می دهد که به نظر می رسد که حرکت هوشمندانه ای از طرف Sony  در ساخت فیلم های ابرقهرمانی است،. با این حال، این کار کمی سودجویانه به نظر می رسد. اولین برخورد ما با این کاراکتر در فیلم Dragon Tattoo  دیوید فینچر در سال ۲۰۱۱ بود و شاید فیلم جدید قرار است در آن فضا روایت شود ولی تا آن جایی که ما می دانیم فیلم فینچر در فضای دیگری اتفاق می افتد. با این وجود باید منتظر اتمام فیلمبرداری بود تا جوابی برای این پرسش ها داشته باشیم.

در این فیلم ستارگانی مانند Lakeith Stanfield، Sylvia Hoeks، Stephen Merchant، Claes Bang، Christopher Convery، Synnøve Macody Lund و Vicky Krieps ایفای نقش کرده اند. فیلم نهم نوامبر اکران خواهد شد. تریلر فیلم را در زیر می بینید.

این هم خلاصه ای درباره فیلم:

Lisbeth Salander شخصیت معروف سری کتاب های نوشته شده توسط Stieg Larsson، دوباره در فیلم The Girl in the Spider’s Web به پرده سینماها برگشته است. ستاره سینما Claire Foy و برنده جایزه گلدن گلوب نقش اصلی فیلم را بر عهده دارد و کارگردان فیلم، Fede Alvarez خواهد بود که \یش از این فیلم مهیج Don’t Breathe را در سال ۲۰۱۶ کارگردانی کرده است. فیلم نامه اقتباسی فیلم توسط Steven Knight ،  Fede Alvarezو Jay Basu نوشته شده است.

The Girl in the Spider’s Web The Girl in the Spider’s Web

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن