اخبار روز فیلمهامعرفی فیلم

اولین تریلر فیلم Mid90s به کارگردانی Jonah Hill

کمپانی A24، تریلر فیلم Mid90s را منتشر کرد. نوشته و کارگردانی شده توسط Jonah Hill، این فیلم داستان Stevie سیزده ساله، که در یک دوره تابستانی با گروهی از اسکیت بازان دوست می شود را دنبال می کند.

این فیلم، کاری تعجب آور، از کسی مثل Hill است زیرا با اینکه او چند کار درام را نیز در کارنامه دارد اما بیشتر برای کارهای کمدی خود شناخته می شود. به جای تلاش برای ساختن یک کمدی دیگر و یا قرار دادن خود در مقابل دوربین، به نظر می رسد او در این فیلم می خواهد با برگشت به عقب، داستانی کوتاه و انسانی را تعریف کند که خصوصیات زیادی در محیط و کارکتر دارد. متعجب نمی شوم اگر A24، فیلم Mid90s را در دوره فستیوال پاییزه عرضه کند و به نظر می‌رسد که این فیلم، کاری جالب از جانب Hill باشد. از مصاحبه هایش می شود فهمید که با اینکه او در فیلم های کمدی بازی می کند اما فردی تقریبا جدی است و آن جدیت در این فیلم، که پروژه ای جدی نیز به نظر می آید، به کار گرفته شده است.

با اینکه از فیلم های کارگردانی شده توسط بعضی بازیگران به عنوان «پروژه ای بیهوده» یاد می شود اما براساس چیزی که در تریلر دیدیم، این فیلم هر چیزی می تواند باشد جز یک پروژه ی بیهوده. بسیار پخته به نظر می آید و چیزی که از همه چیز شوکه آورتر است این است که آن ها حتی سعی نکرده اند با آوردن نام بازیگران، فیلم را بهتر جلوه دهند با اینکه نامزد جایزه اسکار، Lucas Hedges  را نیز در نقشی مکمل، در میان بازیگران خود دارند. بی شک کاری شجاعانه است، هم از طرف A24 و هم از سوی Hill و من واقعا مشتاقم تا ببینم که فیلم چطور از آب در می آید. احتمالا این فیلم، کاری خواهد بود که در پاییز امسال، با وجود پتانسیل بالا، در زیر رادار پرواز خواهد کرد. فیلم در تاریخ ۱۹ اکتبر، برروی پرده ها می رود.

خلاصه داستان (رسمی):

نوشته و کارگردانی شده توسط  Jonah Hill، فیلم، داستان Stevie، یک پسرک سیزده ساله را در دهه ی ۹۰ میلادی، در شهر لوس آنجلس، دنبال می کند که تابستان خود را صرف برقراری تعادل بین مشکلات خانوادگی خود و گروهی از دوستان تازه اش که در یک مغازه اسکیت Motor Avenue  ملاقات کرده، می کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن