اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

تریلر فیلم Gerard Butler: Den of Thieves علیه ۵۰Cent

STXfilms جدیداً یک تریلر و دو پوستر از فیلم اکشن Den of Thieves که قرار است در تاریخ ۱۹ ژانویه ۲۰۱۸ اکران بشه، منتشر کرده. Den of Thieves اولین کار Christian Gudegast (کارگردان فیلم های London Has Fallen و A Man Apart) است که بر اساس فیلمنامه ای است که خودش نوشته و اون نیز بر اساس داستانی است که خودش با کمک Paul Scheuring (فیلم های Prison Break: The Final Break و A Man Apart) نوشته است.

به گزارش آریافیلم، Gerard Butler (فیلم های ۳۰۰ و Olympus Has Fallen) به همراه Curtis “۵۰ Cent” Jackson (فیلم های War Dogs و Spy) و Pablo Schreiber (فیلم های ۱۳Hours و The Manchurian Candidate) و O’Shea Jackson, Jr. (فیلم Straight Outta Compton) و Evan Jones (فیلم های A Million Ways to Die in the West و Gangster Squad و ۸Mile) و Cooper Anderson (فیلم !I Hate My Neighbor) و Maurice Compte (فیلم های A Walk Among Tombstones و End of Watch) و Kaiwai Lyman-Mersereau (فیلم های American Violence و Westworld) و Mo McRae (فیلم های Wild و Thirteen) و Meadow Williams (فیلم Apollo 13) و Brian Van Holt (فیلم های Wild و S.W.A.T.) در این فیلم هنرنمایی میکنن.

مانند فیلم Heat، فیلم  DEN OF THIEVES نیز زندگی مجزای چند نفر در کلانتری محلی لوس آنجلس را دنبال میکنه. و موفق ترین تیم سارقین بانک در ایالت، یک برنامه غیرممکن برای سرقت از بانک مرکزی فدرال لوس آنجلس رو میریزن.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن