امروز:دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

تریلر فیلم Before I Fall و گیر افتادن Zoey Deutch در روز Groundhog

 

Open Road Films به تازگی اولین تریلر فیلم Before I Fall را منتشر کرده است فیلم بر اساس رمانی از Lauren Oliver ساخته شده و توسط Ry Russo Young کارگردانی می شود.

به گزارش آریا فیلم بازیگر اصلی فیلم Zoey Deutch است او در نقش یک دانش اموز درس خوان بازی می کند که هر روز رو تکراری را سپری می کند تا اینکه او و دوستانش یک تصادف شدید در روز Groundhog می کنند و بعد از این تصادف دیدگاه او نسبت به اطرافیانش و جهان عوض می شود.اینطور که به نظر می رسد فیلم پیچیده گی هایی دارد اما انتظار نمی رود که با یک فیلم شاهکار طرف باشیم. Deutch قبلا در فیلم های Vampire Academy و Everybody Wants Some بازی کرده است. دیگر بازیگران فیلم عبارتند از: Halston Sage, Logan Miller, Kian Lawley, Elena Kampouris, Cynthy Wu, Medalion Rahimi, Diego Boneta. همچنین Before I Fall در تاریخ سوم مارچ ۲۰۱۷ اکران می شود.

before-i-fall-poster-405x600

خبرهای مرتبط با این خبر...

باکس آفیس ۱۶ اسفند : لوگان با فروش ۸۵ میلیونی خود در صدر باکس آفیس!... با اکران بزرگ فیلم Logan در آخر هفته،این فیلم در صدر پرفروش ترین هفته قرار گرفت. هرچند که مردم میدونستن که بدون شک این فیلم اول میشه . سوالی که از همو...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
اپلیکیشن اندروید