اخبار فیلم

تریلر فیلم جدید The Hitman’s Bodyguard با بازی Ryan Reynolds و Samuel L. Jackson

یکی از فیلم هایی که امسال اکران می شود و یک فیلم اکشن-کمدی است فیلم The Hitman’s Bodyguard جدیدترین ساخته Patrick Hughes کارگردان استرالیایی می باشد. حالا اسم این فیلم به خاطر تریلر جدیدی که از فیلم منتشر شده است بیشتر شنیده و مطرح می شود.

به گزارش آریافیلم، شرکت Lionsgate تریلری از فیلم جدید خود The Hitman’s Bodyguard که یک فیلم اکشن – کمدی است منتشر کرده و خب اگر شما در جایی مثل سر کار هستید برای دیدن آن حتما به یک هنسفری نیاز دارید. در این فیلم Ryan Reynolds جضور دارد که در نقش یک مامور حفاظت بسیار خوب شناخته شده و حالا برای محافظت به عنوان بادیگارد برای یکی از دشمنان خود انتخاب شده است. این فرد یک قاتل بدنام است که نقش او را Samuel L. Jackson بازی می کند. این فیلم یک فیلم اکشن و کمدی است بسیار خوب ساخته شده و به راستی تریلر منتشر شده سرگرم کننده و جذاب است. در این فیلن هر دوی Reynolds و Jackson خیلی خوب نقش های کمدی خود را بازی کرده اند و خیلی هم خوب بخش اکشن فیلم را اجرا کرده اند، پس اینطور به نظر می رسد که نقش های این دو نفر خیلی خوب برای آن ها انتخاب شده و آن ها برای این نقش ها ساخته شده اند.

همچنین کارگردانی کار بر عهده ی Patrick Hughes می باشد که کارگردانی فیلم The Expendables 3 را نیز در کارنامه خود دارد. حال باید ببینیم داستان این فیلم از چه قرار است و چگونه این داستان پیش می رود. در این فیلم همچنین Gary Oldman و Salma Hayek و Elodie Yung و … به ایفای نقش پرداخته اند و قرار است این فیلم برای ۱۸ آگوست امسال آماده شود و می توانید تریلر این فیلم را در زیر ببینید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن