اخبار روز فیلمهااخبار فیلمتریلر فیلم

تریلر فیلم جدید David Leitch به نام Atomic Bl0nde با بازی Charlize Theron

یکی از کارگردان هایی که این روز ها اسمش را زیاد می شنویم David Leitch است. او که به خاطر کارگردانی فیلم John Wick توانایی های خود را ثابت کرد حالا اسمش با فیلم Deadpool 2 گره خورده. یکی از فیلم هایی که این روز ها از آن صحبت می شود و نام Leitch را به عنوان کارگردان در کنار خود می بیند فیلم Atomic Bl0nde است.

به گزارش آریافیلم، David Leitch قبل از آنکه بخواهد با فیلم Deadpool 2 وارد دنیای کمیک ها شود، پروژه دیگری را استارت زده بود که خیلی قبل تر از Deadpool 2 اکران خواهد شد. او بر روی رمان تصویری دیگری کار می کرد که Atomic Bl0nde نام دارد و یک فیلم اکشن و قوث العاده هیجانی است با موضوع جاسوسی که بر اساس رمان تصویری نوشته Antony Johnston و Sam Hart که البته توسط Kurt Johnstad به فیلمنامه تبدیل شده است.

Charlize Theron بازیگر فیلم های Mad Max: Fury Road و Young Adult و The Huntsman: Winter’s War در این فیلم نقش Lorraine Broughton که یک مامور قاتل و مرگبار سازمان جاسوسی انگلیس MI6 است را بازی می کند که برای حل یک پرونده فوق سری و مهم به کمک رئیس یک مرکز مخفی به نام David Percival (که نقش او را James McAvoy بازی می کند) به برلین پایتخت آلمان فرستاده می شود.

می توان تریلر را به دو بخش تقسیم کرد. بخش اول که یک حالت یکنواخت دارد و با وجود صحنه های اکشن آنجنان هیجانی نیست و بخش دوم که ورق بر می گردد و با صحنه هایی روبرو می شویم که مو به تنمان سیخ می کند، صحنه های جذاب و فوق العاده هیجان آور اما نکته ی اصلی این تریلر این است که امضای Leitch را می توانیم پای این فیلم به خوبی ببینیم. این خاصیت Leitch است که قهرمان داستان های اکشنش کسانی نیستند که یک خراش هم بر ندارند و فقط کتک بزنند و به هدف برسند، در این تریلر هم به خوبی به خصوص در بخش اول فیلم به خوبی میبینیم که Leitch نمی خواهد یک قهرمانی در فیلم خود بسازد که از هر انسانی قوی تر است و با همه فرق دارد…

دز فیلم Atomic Bl0nde بازیگرانی مثل James McAvoy، John Goodman، Til Schweiger و Toby Jones بازی می کنند و فیلم در تاریخ ۲۸ جولای بر روی پرده های سینما اکران می شود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن