تریلر فیلم

تریلر فیلم ترسناک کمدی Slaughterhouse Rulez با حضور Simon Pegg

Sony UK تریلر فیلم ترسناک کمدی انگلیسی Slaughterhouse Rulez را منتشر کرد. این فیلم قرار است ۳۱ اکتبر (مصادف با هالووین) در انگلستان اکران شود و در آن Asa Butterfield, Fin Cole, Michael Sheen حضور دارند. در این فیلم همچنین شاهد همبازی شدن دوباره گروه دونفره بامزه Simon Pegg و Nick Frost (سابقه همبازی بودن در Shaun of the Dead و Hot Fuzz) خواهیم بود.

Slaughterhouse Rulez در یک مدرسه خوابگاهی به نام Slaughterhouse جریان دارد. وقتی یک شرکت خصوصی سازی یک گودال را در جنگل دور این مدرسه به وجود می آورد، همه چیز برای اعضا و دانش آموزان مدرسه تغییر می کند. با فوران هیولاها از درون گودال، مردم داخل مدرسه Slaughterhouse باید با هم متحد شده و مدرسه دوست داشتنی خود را نجات دهند.

تریلری که Sony منتشر کرده نگاهی به اعضا و دانش آموزان Slaughterhouse دارد، در حالی که شوخی ها و ترس های داستان را نیز تا حدودی نشان می دهد. Simon Pegg نقش Meredith Houseman و Nick Frost نقش رییس آن شرکت خصوصی را دارد که آن مشکلات را برای مدرسه به وجود می آورد. Michael Sheen نقش The Bat مدیر مدرسه، و Asa Butterfield نیز نقش یکی از دانش آموزان مدرسه به نام Wiloughby Blake را بازی می کند.

اگرچه Pegg و Frost در نوشتن فیلمنامه Slaughterhouse Rulez نقشی نداشته اند، اما Pegg گفته این فیلم همان حال و هوای قبلی فیلم های این دو نفر را دارد و ژانرهای مختلفی را با هم مخلوط کرده و با مسائل و مشکلات جامعه کنونی شوخی می کند. Pegg همچنین Slaughterhouse Rulez را «استعاره ای از خصوصی سازی در انگلستان» می داند.

اگرچه این فیلم در هالووین در انگلستان پخش می شود اما مشخص نیست چه زمانی در آمریکا اکران خواهد شد.

خلاصه رسمی فیلم Slaughterhouse Rulez:

این فیلم داستان Don Wallace یک دانش آموز متواضع را روایت می کند که باید در مدرسه Slaughterhouse گلیم خودش را از آب بکشد، مدرسه ای که در آن پسران و دختران جوان برای قدرت گرفتن آماده می شوند. پس از اینکه ۶ بنیان گذار مدرسه، قوانین سخت و مراسم های سری را به وجود آورده بودند، وضعیت مدرسه زیرنظر است. سپس یک عملیات گودبرداری در زمین های مدرسه وحشتی توصیف ناپذیر را آشکار می کند، حالا اعضا و دانش آموزان مدرسه باید برای نجات جان خود و مدرسه تلاش کنند.

  

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن