تریلر فیلم

تریلر جدید Christopher Robin و ورود Pooh به دنیای واقعی

Disney تریلر جدید فیلم مورد انتظار Christopher Robin را منتشر کرد. Ewan McGregor نقش Christopher Robin را بازی می کند که حالا بزرگ شده و درگیر مشکلات روانی بعد از جنگ جهانی دوم است. اما وقتی همبازی هایش از جنگل Hundred Acre او را پیدا می کنند، زندگیش دچار تغییراتی می شود. Marc Forster سازنده ی Finding Neverland و World War Z کارگردان این فیلم خواهد بود و نویسندگی فیلم را Allison Schroeder و Alex Ross Perry برعهده دارند.

تریلر جدید بیشتر روی بخش کمدی فیلم تمرکز دارد، که خیلی هم جذاب است. خیلی خوب است که این فیلم از Pooh که حالا به دنیای واقعی آمده برای انجام کمدی فیزیکی استفاده می کند، و McGregor هم خیلی خوب نقشش را در مقابل حیوانات ساخته شده با جلوه های ویژه کامپیوتری بازی می کند.

باید دید تماشاگران چطور به Christopher Robin واکنش نشان می دهند. این فیلم یک بازسازی لایو-اکشن معمولی مثل Beauty and the Beast یا The Jungle Book نیست. فرنچایز Pooh به تازگی هم در فیلم های انیمیشنی دیگری اقتباس شده است. ولی به هر حال این فیلم یک بازسازی لایو-اکشن به نظر می آید و Disney هم کارش را در تصاحب این فرنچایز خیلی خوب انجام داده است.

در این فیلم همچنین Hayley Atwell، Mark Gatiss و Bronte Carmichael بازی کرده و صداپیشگان Jim Cummings، Chris O’Dowd، Brad Garrett و Nick Mohammed نیز حضور خواهند داشت.

christopher

Christopher Robin به کارگردانی Marc Forster و به نویسندگی Alex Ross Perry و Allison Schroeder و داستانی نوشته ی Perry براساس شخصیت های خلق شده توسط A.A. Milne و E.H. Shepard ساخته شده است. Brigham Taylor و Kristin Burr به عنوان تهیه کننده و Renée Wolfe و Jeremy Johns به عنوان تهیه کنندگان اجرایی با این فیلم همکاری دارند. Ewan McGregor (Christopher Robin)، Hayley Atwell (Evelyn)، Bronte Carmichael (Madeline و Mark Gatiss در نقش Giles Winslow رییس Robin نقش آفرینی می کنند. همچنین صداپیشگان (Jim Cummings (Winnie the Pooh) ، Brad Garrett (Eeyore)، Toby Jones (Owl)، Nick Mohammed (Piglet)، Peter Capaldi (Rabbit و (Sophie Okonedo (Kanga با این پروژه همکاری می کنند.

این فیلم در ۳ آگوست اکران خواهد شد.

در خلاصه رسمی فیلم آمده است:

در دنیای لایو-اکشن زیبای Christopher Robin، پسرکی که ماجراجویی های بی شماری با حیوانات عروسکیش در جنگل Hundred Acre داشت حالا بزرگ شده و در لندن زندگی می کند اما در زندگی سردرگم است. حالا نوبت دوستان دوران کودکی‌اش است تا به دنیای ما آمده و به Christopher Robin کمک کنند شادی های زندگی خانوادگی و ارزش رفاقت را کشف کرده و از لذت های ساده در زندگی راضی باشد.

christopher

christopher

christopher

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن