متفرقه

تریلر سریال The Punisher و تاریخ انتشار این سریال منتشر شدند

به تازگی تریلر جدیدی از سریال The Punisher با بازی Jon Bernthal منتشر شده است که در کنار آن تاریخ انتشار این سریال هم مشخص شده است. سریال The Punisher در تاریخ ۱۷ نوامبر منتشر خواهد شد.

زمان وقوع اتفاقات سریال The Punisher چیزی است که کمپانی های Marvel و Netflix مدتی در رمز و راز نگه داشتند. چندی پیش از سوی Netflix و Marvel خبری منتشر شد که تاریخ انتشار سریال را مشخص می‌کرد. مدتی بعد از آن تریلری از این سریال منتشر شد که تاریخ انتشار در آن نامشخص بود.

این سریال قرار است قبل از فصل سوم تایید نشده ی سریال Daredevil و فصل دوم سریال های Jessica Jones و Luke Cage منتشر شود و داستان یک مرد شکست خورده را روایت می‌کند که به دنبال انتقام خانواده اش است. شخصیت Punisher قبل از این سریال در فصل دوم سریال Daredevil معرفی شد که با استقبال زیادی مواجه شد. این شخصیت برای اولین بار در سال ۱۹۷۴ در کمیک های The Amazing Spider-Man حضور پیدا کرد و در آن Frank Castle یک سرباز سابق بود که به دنبال از بین بردن دنیای زیرزمینی جرم و جنایت است. Frank که خانواده اش را توسط همین جنایتاکاران از دست داد به هیچ کدام از قربانیانش رحم نمی‌کند و همه را به قتل می‌رساند.

سریال The Punisher در تاریخ ۱۷ نوامبر عرضه خواهد شد.

نسخه زیرنویس فارسی اضافه شد

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن