تریلر سریال

تریلر The Innocents سریال جدید Netflix با موضوع موجودات تغییر شکل دهنده

Netflix تریلر جدید سریال ماورایی مورد انتظارش The Innocents را منتشر کرد. در این سریال Sorcha Groundsell و Percelle Ascott نقش دو نوجوان (به نام های June و Harry) را بازی می کنند که از دست خانواده های سرکوب گرشان فرار می کنند تا با هم زندگی کنند. اما داستان وقتی پیچیده می شود که متوجه می شوند June قابلیت تغییرشکل دهندگی دارد، قابلیتی که از مادرش که ۳ سال پیش او را ترک کرده به ارث برده است. حالا افرادی برای سوء استفاده از این قابلیت به دنبال June هستند.

این تریلر خیلی عجیب و غریب است، چون June و دیگر تغییرشکل دهنده هایی که او با آن ها آشنا می شود، می توانند مدتی خود را به شکل یک انسان دیگر درآورند. آیا این کار باعث مردن کسی می شود که آن ها شکل او را به خود می گیرند؟ آیا او با این کار روح آن فرد را به چنگ می آورد؟ جالب اینجاست که او هنگام نگاه کردن در آینه به شکل اصلی خودش دیده می شود. قطعا در این سریال معماهای زیادی برای کشف شدن وجود دارند.

در سریال The Innocents بازیگران اصلی Sorcha Groundsell در نقش June و Percelle Ascott در نقش Harry و Guy Pearce در نقش Halvorson حضور دارند. نویسنده و سازنده این سریال Hania Elkington و Simon Duric هستند و Farren Blackburn کارگردانی ۶ قسمت از ۸ قسمت سریال را برعهده دارد. Elaine Pyke, Charlie Pattinson, Willow Grylls نیز تهیه کنندگان اجرایی سریال هستند.

سریال The Innocents در تاریخ ۲۴ آگوست (۲ شهریور) از Netflix پخش می شود.

خلاصه رسمی داستان The Innocents:

وقتی دو نوجوان به نام های Harry و June از دست خانواده های سرکوب گرشان فرار می کنند تا کنار هم زندگی کنند، با کشفی خارق العاده از مسیرشان منحرف می شوند، اینکه June قابلیت تغییرشکل دهندگی دارد. همین طور که این دو عاشق بدشانس برای کنترل این قدرت عجیب تلاش می کنند،‌ یک پروفسور مرموز به آن ها می گوید June تنها کسی نیست که این قدرت را دارد: تغییرشکل دهندگان دیگری مثل او وجود دارند، و آن پروفسور قول می دهد June را مداوا کرده و او را به مادرش که ۳ سال پیش او را ترک کرده برساند. اما همین طور که آن ها در این ماجراجویی با خطرات مختلفی روبرو می شوند، عشق این دو به یکدیگر آزمایش شده و آن ها با یک انتخاب مواجه می شوند: رویای معصومانه‌ی خود را ادامه دهند، یا بپذیرند زندگی آن ها تغییر کرده و همه چیزشان را به خطر بیاندازند.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن