متفرقه

تریلر رسمی فیلم Dark Crimes با بازی Jim Carrey پخش شد

تریلر رسمی برای فیلم هیجانی Dark Crimes پخش شده که در این فیلم برنده Golden Globe یعنی Jim Carrey (بازیگر فیلم های The Truman Show و The Bad Batch) هنرنمایی میکنه. این فیلم که ابتدا True Crimes نام داشته، توسط Alexandros Avranas (کارگردان Love Me Not) کارگردانی شده که داستانی واقعی بر اساس مقاله  New Yorker در سال ۲۰۱۸ به نام True Crimes – A postmodern murder mystery و نوشته شده توسط David Grann، رو روایت میکنه. میتونین تریلر Dark Crimes رو در زیر ببینین.

در این فیلم Carrey در نقش مامور پلیس به نام Tadek هنرنمایی میکنه که این مامور شباهت هایی رو میان یک قتل حل نشده و یک جنایت ذکر شده در کتابی به نویسندگی Krystov Kozlow معروف (با بازی Martin Csokas)، پیدا میکنه. همینکه Tadek شروع به تحت نظر گرفتن Kozlow و دوست دخترش که کارگری مرموز در یک کلاب سکس (Charlotte Gainsbourg) هستش، میکنه، وسواس او نسبت به این پرونده بیشتر شده و باعث میشه اون به دنیایی زیرزمینی از سکس، دروغ و فساد وارد شه تا به حقیقتی شوکه کننده برسه.

فیملنامه از مقاله ای الهام گرفته که جزئیات تحقیقات قضایی از یک تاجر کشته شده و دخالت یک رمان نویس رو بررسی کرده. این فیلمنامه توسط Jeremy Brock (فیلم های Casualty و The Last King of Scotland) نوشته شده و تهیه اجرایی اون بر عهده Patrick Murray از کمپانی Bron Capital Partners، Kasia Nabialczyk و James Packer از کمپانی RatPac Entertainment و Michael Aguilar از کمپانی Some Kind of Garden هستش. این فیلم توسط کمپانی Saban Films پخش خواهد شد.

Dark Crimes  در یازدهم می به سینماها میاد و قبل از اون در نوزدهم اپریل توسط DIRECTV پخش میشه.

علاوه بر فیلم Dark Crimes، میتوان Jim رو به عنوان بازیگر و تهیه کننده اجرایی سریال Kidding دید که در پاییز ۲۰۱۸ برای نخستین بار پخش میشه. او همچنین تهیه کننده اجرایی سریال I’m Dying Up Here بوده که فصل دوم آن در ماه می به نمایش درمیاد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن