اخبار روز سریالهااخبار سریالتریلر سریال

تریلر جدید Game of Thrones نشان دهنده ی جنگ های بزرگ در فصل هفتم

هیجان ها درباره سریال Game of Thrones هر روز بیشتر می شود و روز گذشته این هیجانات به اوج خود رسیدند. چند روزی می شود که اخبار جدید درباره این سریال و آینده ی آن در شبکه ی HBO منتشر می شود و دو روز پیش هم تیزری جدید از این سریال منتشر شد که نشان دهنده ی حضور جدی تر The Night King  در فصل جدید سریال بود. امروز اما این شبکه تریلری جدید از سریال که درواقع می توانیم به نوعی آن را اولین تریلر منتشر شده از فصل هفتم سریال بدانیم منتشر کرده است که اولین تصاویر را از فصل جدید Game of Thrones نشان می دهد.

به گزارش آریافیلم، شبکه ی HBO تریلری جدید از سریال فوق العاده محبوب خود Game of Thrones منتشر کرده است که اولین تصاویر و اتفاقات در فصل هفتم را به نمایش می گذارد. این تریلر از فصل هفتم رخ دادن جنگ های بزرگ را تایید می کند و نشان می دهد که جنگ هایی در می گیرد تا بالاخره تکلیف و سرانجام Seven Kingdoms مشخص شود.

با دیدن تریلر چیز های که از فصل جدید می فهمیم این است که از طرفی Daeny به همراه اژدها ها و ارتش Dothraki که در اختیار دارد و همینطور کشتی هایی که به تازگی آن ها را به دست آورده است به سمت پایتخت حرکت می کند تا پادشاهی و حکومت را که حق خود می داند پس بگیرد. از سوی دیگر Cersei که در King’s Landing حضور دارد با توجه به دشمنانش تصمیم می گیرد که در همان جا بماند و ارتشش را سامان دهد تا از مقر خود دفاع کند.

از همه ی این ها که بگذریم نمی توان حضور Jon را نادیده گرفت و قطعا یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین کاراکتر های این فصل است. در مجموع باید منتظر یک فصل فوق العاده هیجان انگیز باشیم که در ۱۶ جولای از شبکه ی HBO پخش می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن