تریلر فیلم

تریلر جدید Venom شخصیت منفی Riot را نشان می دهد

Sony Pictures تریلر جدید فیلم مورد انتظار Venom را منتشر کرد. Ruben Fleischer این فیلم ضدقهرمانی را کارگردانی کرده و Tom Hardy نقش Venom را بازی می کند. در واقع یک سیمبیوت فضایی کنترل بدن او را به دست گرفته و او را به دشمن قدرتمند Spider-Man تبدیل می کند.

این تریلر نسبت به تریلر قبلی چیزهای بیشتری از Venom نشان می دهد، اما به نظر من نظر هر شخص درباره فیلم به احساسش نسبت به شخصیت ضدقهرمان فیلم برمی گردد. این فیلم قرار نیست چیزی به داستان Venom اضافه کرده یا آن را تغییر دهد، او مثل همیشه یک انگل است و Eddie Brock هم در تلاش است با شخصیت دوگانه خودش مبارزه کند. به نظر من این داستان برای یک فیلم کامل اصلا مناسب نیست،‌ اما فعلا منتظر فیلم اصلی می مانم و زود قضاوت نمی کنم.

venom

در این تریلر همچنین شخصیت منفی Riot با بازی Riz Ahmed را می بینیم، یک سیمبیوت دیگر که به مصاف Venom می رود. صحنه های این دو شخصیت با هم کاملا چالش برانگیزند، و منتظریم ببینیم Sony برای این فیلم چه رده سنی را انتخاب می کند. Fleischer در کامیک کان امسال گفت هنوز تصمیم نگرفته اند ریت فیلم R باشد یا PG-13، که اگر R باشد کاملا منطقی است.

شاید بهترین چیزی که در این تریلر دیدیم صدای جدید و جالب Tom Hardy برای این شخصیت باشد. او صدای Venom را هم بازی خواهد کرد، که ترکیبی از شخصیت Bane در The Dark Knight Rises و شخصیت Hardy در فیلم Locke است. فقط باید گفت صدای او فوق العاده است.

نویسندگی Venom برعهده Scott Rosenberg, Jeff Pinkner, Kelly Marcel, Will Beal است و در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) اکران می شود و در آن همچنین Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze, Reid Scott بازی می کنند.

خط داستانی رسمی:

یکی از مرموزترین،‌ پیچیده ترین و خفن ترین شخصیت های Marvel با حضور نامزد جایزه اسکار Tom Hardy در نقش Venom وارد دنیای سینما می شود.

venom venom

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن