تریلر فیلم

تریلر جدید فیلم The Commuter با بازی Liam Neeson

Lionsgate تریلر جدیدی از The Commuter منتشر کرده­ است. Liam Neeson در رفت­ و ­آمدهایش به عنوان یک فروشنده بیمه به درون یک بازی خطرناک کشیده شده ­است که یا باید هویت یکی از مسافرانش رو کشف کند یا با عواقب آن رو­ به­ رو بشود.

فیلم با همکاری مجدد Liam Neeson و کارگردانش Jaume Collet-Serra ساخته شده ­است که قبلاً هم در فیلم­های Unknown و Non-Stop و Run All Night با هم همکاری کرده بودند. به گفته­ ی خود Liam Neeson، این آخرین فیلم اکشنی است که بازی می­کند پس امیدواریم فیلم خوبی از آب دربیاد. این فرضیه به نظر احمقانه میاد و این فیلم به نظر نسخه متفاوتی از Non-Stop است که Liam Neeson باید مسافری رو پیدا کند که اونی که به نظر میاد نیست. ولی همین که نیسون در زمان محدودی مردم رو میزنه، باعث میشه برای بیننده مهم نباشه که این فیلم شبیه یکی از فیلم­های قدیمی تره. تازشم هممون نشستیم پشت سر هم ۳ قسمت از فیلم Taken رو دیدیم.

البته کارهای Collet-Serra همیشه بگیر نگیر داره. بعضی وقتا از یه فیلم متوسط مثل Non-Stop لذت میبریم، یه وقت دیگه فیلم خردمندانه­ ای مثل Unknown همه ما رو خسته میکنه. پس میشه به این فیلم جدید امیدوار بود.

در زیر، می­تونید تریلر فیلم The Commuter رو ببینید. فیلم با هنرمندی Vera Farmiga، Patrick Wilson، Sam Neill و Elizabeth McGovern در تاریخ ۱۲ ژانویه ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.

 

خلاصه داستان فیلم The Commuter:

در این فیلم اکشن و هیجان­ انگیز، Liam Neeson به عنوان یک فروشنده بیمه،مایکل، در راه برگشت به خونه، همه چیز از حالت عادی خارج میشه. بعد از اینکه یک غریبه­ ی مرموز با اون تماس میگیره، مایکل باید تا قبل از ایستگاه بعدی قطار، هویت این شخص مخفی رو کشف کنه. در همین حین که مایکل تلاش میکنه در زمان محدود معما رو حل کنه، متوجه میشه که یک نقشه مرگبار در حال رخ دادن است و اون ناخواسته در این نقشه قرار گرفته­ است، کسی که مسئول بیمه زندگی و مرگ دیگران است، الان خودش جونش در خطره.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن