اخبار فیلم

تریلر جدید فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 منتشر شد

تریلر جدیدی از تازه ترین پروژه James Gunn که در واقع قسمت دوم فیلم Guardians of the Galaxy است منتشر شده.

به گزارش آریافیلم، بازگشت Gunn به دنیای مارول و آثار عجیب و غریبی که خلق می کرد قابل پیش بینی بود. او قطعا باید برای ادامه Guardians of the Galaxy برمی گشت و تقریبا با اطمینان می شود گفت کسی جز او نمی توانست این فیلم را آنجور که باید بسازد. در کنار بازگشت Gunn و ساخت Guardians of the Galaxy Vol. 2 یک اتفاق دیگر نیز افتاده و آن اضافه شدن Kurt Russell به مجموعه بازیگران برای بازی در این فیلم است. شب گذشته کمپانی Marvel تریلری جدید که بالاخره حضور Russell را در این فیلم در نقش پدر Peter Quill تایید می کند منتشر کرد. البته با دیدن این تریلر می توان شرط بست که اتفاقات بیشتری از حضور Gunn در این فیلم رخ داده و رخ خواهد داد که البته تیم کارگردانی و همچنین کمپانی آن ها را فاش نکردند و برای خود فیلم نگه داشته اند.

از اتفاقات دیگر این فیلم اضافه شدن شخصیت Baby Groot به فیلم است که قطعا به جذابیت آن اضافه می کند. همچنین از دیدن این تریلر متوجه حضور Karen Gillan در نقش Nebula می شویم که از قرار معلوم یکی از اعضای جدید خانواده A-hole خواهد بود (اگر چه برای اینکه به آن ها خانواده بگوییم کمی زود است.)  و همچنین ارتباطی که بین Baby Groot و Nebula در این فیلم قرار است شکل بگیرد را میبینیم.

از جمله بازیگران در این فیلم می توان به Michael Rooker در نقش Yondu ، Chris Pratt در نقش Star-Lord ، Zoe Saldana در نقش Gamora ، Dave Bautista در نقش Drax و همچنین حضور Elizabeth Debicki و Pom Klementieff و Vin Diesel و Kurt Russell اشاره کرد. فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 در تاریخ پنجم ماه می اکران خواهد شد و می توانید تریلر فیلم را در زیر تماشا کنید:

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. امسال فیلمای عالی ای قرار اکران شه از جمله همین نگهبانان کهکشان به نظرم ۲۰۱۶ سال خوبی واسه طرفدارای فیلمای هالیوود نبود امیدوارم که ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ با توجه به فیلمایی که قراره تو این سالا اکران کنن جور سال ۲۰۱۶ رو بکشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن