اخبار روز فیلمها

تریلر جدید فیلم سینمایی Bright با بازی Will Smith و Joel Edgerton منتشر شد

سرویس پخش فیلم Netflix به تازگی تریلر جدیدی از فیلم سینمایی Bright با بازی Will Smith و Joel Edgerton منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید. این ویدئو همچنین دارای صحنه‌هایی از پشت صحنه این فیلم اکشن و پر از صحنه های فانتزی است.

فیلم سینمایی Bright را David Ayer کارگردانی می‌کند و غیر از Will Smith و Joel Edgerton، Noomi Rapace نیز در آن حضور دارد. داستان Bright در یک دنیای خیالی روایت می‌شود که در آن انسان ها و ارک ها و الف ها و پری ها مدت ها است در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند. در این فیلم داستان دو پلیس روایت می‌شود که یکی از آن ها یک انسان به نام Ward با بازی Will Smith است و دیگری یک ارک به نام Jakoby با بازی Joel Edgerton است که وارد ماجرایی می‌شوند که آینده دنیایشان را تغییر خواهد داد. آن‌ها در این راه با تفاوت های شخصیتی خود و دشمنان مختلفشان مبارزه می‌کنند. این دو پلیس باید با یکدیگر همکاری کنند تا از یک الف مونث و یک آثار باستانی مراقبت کنند که اگر دست افراد اشتباهی بیافتد می‌تواند باعث نابودی دنیا شود.

بازیگران این فیلم سینمایی عبارت اند از Will Smith، Joel Edgerton، Noomi Rapace، Lucy Fry، Edgar Ramirez، Ike Barinholtz، Enrique Murciano، Jay Hernandez، Andrea Navedo، Veronica Ngo، Alex Meraz، Margaret Cho، Brad Williams Henke، Dawn Olivieri و Kenneth Choi. نویسنده این فیلم نیز Max Landis است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن