اخبار روز سریالهااخبار سریالاخبار فیلم و سریالتریلر سریال

تریلر جدید فصل هفتم سریال Game of Thrones: تریلری پر از جنگ و خون ریزی

هیجانات درباره ی Game of Thrones به اوج خود رسیده است و در چنین شرایطی شبکه ی HBO تریلری جدید از این سریال منتشر کرده است. می توتانید این تریلر را در پایین این مطلب تماشا کنید.

به گزارش آریافیلم، در اولین روز تابستان، زمستان همینجاست (Winter Is Here) شب گذشته شبکه ی HBO تریلری جدید از سریال فوق العاده محبوب Game of Thrones منتشر کرده است. این سریال تا چند هفته ی دیگه چخش خود را آغاز می کند و در حال حاضر خیلی ها بی صبرانه انتظار آن را می کشند.

در این تریلر اتفاقات زیادی رخ می دهد و هیجان به اوج خود رسیده است و این مطئله را به خوبی می توان از تریلر متوجه شد. جنگ ها زیاد، دشمن های سرسخت، داستان های به هم مرتبط و پیچیده و در آخر دشمنی سخت و مهم در آن سوی دیوار ها، همه ی این ها را یکجا می توانید در تریلر ببینید. شبکه ی HBO در تریلر همه را آورده و شما در همین چند دقیقه می تواند تقریبا تمام کاراکتر های اصلی سریال را در یک نگاه ببینید طوری که حتی اژدها ها نیز در آن وجود دارند.

در طول تریلر چیزی که می بینیم درگرفتن جنگ های بزرگ بین خاندان های بزرگ سریال است، جنگ هایی که بر سر تاج و تخت پادشاهی است اما در نهایت تریلر با نمایی از White Walker ها و جنگ بین انسان ها و آن ها تمام می شود و این یعنی در پایان تمام جنگ باید منتظر یک اتحاد بین خاندان ها برای مقابله با White Walker ها باشیم.

بیشتر از این منتظرتان نمی گذارم، این سریال در تاریخ ۲۶ تیر ماه پخش خود را آغاز می کند و می توانید تریلر جدید را از اینجا تماشا کنید:

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن