اخبار روز سریالهاتریلر سریال

تریلر جدید فصل سوم Ash vs Evil Dead

شبکه Starz جدیداً تریلر جدیدی از فصل سوم سریال Ash vs Evil Dead منتشر کرده است. فصل سوم این سریال در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.

به گزارش آریافیلم، در این سریال Bruce Campbell در نقش Ash Williams بازی میکند. فردی ضد قهرمان که با اره برقی خود دنیا رو از دست شیطان نجات میده.  Lucy Lawless در نقش Ruby بازی میکند. یک دشمن غیرقابل پیش بینی و گه گاهی هم یک متحد قدرتمند. Ray Santiago نقش Pablo Simon Bolivar را بازی میکند. دوست وفادار Ash و فردی کاملاً مثبت اندیش. و Dana DeLorenzo هم در نقش Kelly Maxwell به سریال باز میگردد. فردی که در فصل اول یتیم شد و حالا برگشته که با شیاطین مبارزه کنه. همچنین در فصل Ash به دنبال دختر گمشده اش است که خیلی وقته گم شده.

در فصل سوم Ash vs Evil Dead میبینیم که جایی که Ash از یک انسان قاتل به یک قهرمان ناجی انسان ها تبدیل شده. وقتی Kelly یک قتل عام تلویزیونی رو میبینه که همه جای اون اثری از Ruby هست، برمیگرده تا به Ash و Pablo هشدار بده که شیطان هنوز کارش باهاشون تموم نشده.

فیلمسازان اصلی فیلم The Evil Dead، یعنی Sam Raimi و Rob Tapert و Bruce Campbell مدیران اجرایی این فصل هستند و در کنار Ivan Raimi و Rick Jacobson کار خود را انجام میدهند. Mark Verheiden و Moira Grant نیز شورانرهای سریال هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن