اخبار روز سریالهااخبار سریالاخبار فیلم و سریالتریلر سریال

تریلر جدید سریال Gypsy با بازی Naomi Watts منتشر شد

کم کم به زمان پخش دور جدید سریال های شبکه ی Netflix نزدیک می شویم و هیجانات درباره ی این سریال ها بیشتر می شود. یکی از این سریال ها، Gypsy است که داستان زندگی یک روانشناس را دنبال می کند. روز گذشته Netflix تریلری جدید برای این سریال منتشر کرده است و ما به بهانه ی این تریلر نگاهی کوتاه به Gypsy خواهیم انداخت.

به گزارش آریافیلم، سریال درام بعدی شبکه ی Netflix که از این شبکه ی اینترنتی پخش خواهد شد، سریال ۱۰ قسمتی Gypsy است با موضوع روانشناسی و جامعه شناسی.

در این سریال Naomi Watts نقش یک روانشناس را بازی می کند که در اکثر موارد بیش از اندازه وارد زندگی بیماران خود می شود و با آن ها ارتباط برقرار می کند. همانطور که در تریلر می توتانید ببینید این ورود بیش از اندازه ی او به زندگی بیمارنش برای او اتفاقی را رقم می زند و …

Naomi Watts بازیگر نقش اول این سریال در گذشته در The Impossible و King Kong و … بازی کرده است و بازیگر شناخته شده ای محسوب می شود. از دیگر بازیگران این سریال می توان به Billy Crudup و Lucy Boynton و … اشاره کرد.

تاریخ پخش سریال Gypsy برای روز جمعه، ۳۰ ماه ژوئن امسال تعیین شده است، همچنین می توانید تریلر این سریال را در این قسمت تماشا کنید:

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن