اخبار فیلم

تریلر جدید انیمیشن Despicable Me 3: نقشه های شیطانی Gru و برادر دوقلویش Dru

شرکت Universal تریلری جدید از انیمشین پرطرفدار خود Despicable Me که قسمت سوم آن تا چند وقت دیگر اکران می شود منتشر کرده و ازاطلاعات بیشتری از این انیمشین به دست آمده است.

به گزارش آریافیلم، شرکت Universal Pictures سازنده انیمشین دنباله دار Despicable Me بعد از موفقیت هایی که این انیمیشن در قسمت اول و دوم خود کسب کرد اقدام به ساخت قسمت سوم آن کرد و حالا بعد از گذشت مدتی از انتشار تریلر اول این انیمشین، تریلری جدید منتشر کرده است.

در قسمت سوم Despicable Me صداپیشه ی نقش Gru یعنی Steve Carell علاوه بر نقش قبلی صداپیشگی نقش جدیدی را نیز بر عهده دارد. این نقش جدید درواقع بردارد دوقلوی Gru به نام Dru و دقیقا شبیه Gru است با این تفاوت که مو دارد و تقریبا در همه چیز با برادرش اهتلاف نظر دارد و از او متفاوت است. این بار و در دنباله ی جدید انیمشین Gru قرار است با Balthazar Bratt (که صداپیشگی آن را Trey Parker بازیگر مطرح سریال South Park برعهده دارد) روبرو شود.

تمرکز اصلی تریلر بر روی Bratt نیست و بیشتر روی Dru متمرکز است که سعی دارد برادرش Gru را به زندگی جنایتکارانه خودشان برگرداند پس از آنکه Gru خود را از این نوع زندگی بازنشست کرده بود.

درکل نسبت به این قسمت از انیمشین نسبت به قسمت های قبلی منتقدان کمتر خوشبین هستند و به لحاظ داستانی گفته می شود که دو قسمت قبلی قوی تر بودند با این حال می توان تخمین زد که Despicable Me 3 هم مثل دو قسمت قبلی فروشی بسیار عالی داشته باشد و خب هر چه باشد مردم هیچ وقت ازدیدن minions ها خسته نمی شوند.

کارگردانی این قسمت بر عهده ی Pierre Coffin و Kyle Balda کارگردانان قسمت های قبلی انیمیشن است و در این قسمت Kristen Wiig و Trey Parker و Miranda Cosgrove و … بازی می کنند. تاریخ اکران این انیمشین ۳۰ام ماه ژوئن اعلام شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن