اخبار روز سریالها

تریلر جدید از فصل ۴ سریال Black Mirror

نزدیک شدن به سریال Black Mirror  همچنان ادامه دارد…

بعد از انتشار قسمت های جدایی چون Arkangel و Crocodile و Black Museum، اکنون نتفلیکس چشمانمان را به اولین تصاویر از قسمت Metalhead ، که توسط کارگردان بلند مدت Hannibal یعنی David Slade ساخته شده،باز کرده است.David Slade همچنین کارگردان فیلمهای ترسناکی چون Hard Candy و ۳۰ Days of night می باشد.
به گزارش ‏‌آریافیلم، Metalhead اپیزود دیگری از سریال Black Mirror است که تماما سیاه و سفید فیلمبرداری شده،شامل نقش آفرینی Maxine Peaks در نقش کسی که به نظر می رسد یک بازمانده ی کمیاب از اتفاقی دیستوپیایی است می باشد که به دنبال ملزومات پرسه زده و گاه گداری نیز با دیگران از طریق واکی تاکی صحبت می کند.
در جایی شاهد یک تعقیب و گریز ماشین ، و حداقل یک تصویر که نشان می دهد از تمایل وافر Slade به ژانر Horror، استفاده خواهد شد.همچنین صحبت هایی نیز مبنی بر در کار بودن سگ ها وجود دارد که باعث می شوند فکر کنم سگ ها نماینده ی وجود خطری فاجعه بار در این دنیا هستند،اما نتفلیکس به طرز زیرکانه ای در توضیحات نقشه ی بعضی از اپیزود ها را ثابت کرده.
در حالیکه Arkangel بسیار مشخص و واضح به نظر می رسد،اما Metalhead و Black Museum کمی اسرار آمیز و حتی آشنا به نظر می رسند. هنوز مشخص نیست که چه زمانی دسته ی اول اپیزود ها از Charlie Brooker منتشر خواهند شد،ممکن است در سدد انتشاری سورپرایز کننده برای تعطیلات باشند.

Black Mirror

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن