اخبار فیلم

تریلر جدیدی از فیلم The World’s End + پوستر

 

تریلری جدید برای اخرین ساخته ی Edgar Wright بنام The World’s End که این تریلر مخصوص کشور امریکا می باشد ؛ منتشر شده است . داستان این فیلم در مورد پنج دوست با بازی Simon Pegg و Nick Frost و Eddie Marsan و Paddy Considine و در اخر Martin Freeman می باشد که سیار قدیمی و صمیمی می باشند و این ۵ نفر از دوران کودکی همدیگر را می شناسند . این پنج دوست از دوران کودکی با یکدیگر هم قصم شده اند که در تمام کلاب های شهرشان مشروب و نوشیدنی بخورند و حالا که پس از مدت ها دوباره کنار هم جمع شده اند ، تصمیم می گیرند تا به عهدشان عمل کنند که در اخر به کلاب The World’s End می رسند . اما همانطور که انها وارد این کلاب می شوند ، متوجه اتفاقات بسیار عجیبی توسط افراد داخل این کلاب می شوند .

مشاهده ی این تریلر بسیار جالب می باشد و علاوه بر صحنه های اکشن ، علمی/تخیلی دارای صحنه های کمدی نیز می باشد . البته لازم به ذکر می باشد که این فیلم به نوعی دنباله ی فیلمهای Shaun of the Dead و Hot Fuzz است که این دو فیلم نیز توسط Edgar Wright کارگردانی شده است . همچنین Edgar Wright پروژه ی بسیار مهم دیگری برای کمپانی مارول نیز در دست دارد که پس از این فیلم به سراغ ان خواهد رفت . نام ان پروژه Ant-Man نام دارد که فیلمنامه ی ان نیز توسط Edgar Wright اماده شده است . و در سال ۲۰۱۵ اکران خواهد شد .

فیلم The World’s End در تاریخ ۱۹ جولای در بریتانیا و در تاریخ ۲۳ آگوست اکرانش در کشور امریکا و جهانی را اغاز می کند .

خلاصه داستان : ۲۰ سال گذشته ، پنج دوست بسیار صمیمی با یکدیگر قرار گذاشتند تا به تمام کلاب های شهرشان سر بزنند و نوشیدنی بخورند . حالا باری دیگر این ۵ نفر در کنار هم جمع شده اند و میخواهند تا این تجربه را امتحان کنند . انها با شخصی بنام Gary King اشنا می شوند ، مردی ۴۰ ساله که انها را متقاعد می کند تا در مسابقه ی نوشیدنی شرکت کنند . سرانجام انها به کلاب The World’s End می رسند . این دوستان قدیمی در حین اینکه در مورد حال و گذشته شان با یکدیگر صحبت می کنند ، کم کم متوجه می شوند که اینده انها بسیار مهم تر است و این اینده توسط اشخاصی ناشناس و بیگانه در معرض خطر است . و پس از ان ، اتفاقاتی پیش می اید که مسابقه اخرین چیزی خواهد بود که این ۵ نفر باید نگرانش باشند .

[webplayer id=160]

برای دانلود این تریلر جالب ، بروی کلمه ی “دانلود تریلر” در هر کیفیت کلیک کنید :

کیفیت ۴۸۰ با حجم ۲۹ مگابایت : دانلود تریلر

کیفیت ۷۲۰ با حجم ۵۷ مگابایت : دانلود تریلر

کیفیت ۱۰۸۰ با حجم ۷۷ مگابایت  : دانلود تریلر

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن