اخبار روز سریالهااولین عکس از سریالتریلر سریال

تریلری از سریال Agents of S.H.I.E.L.D و توضیحات بیشتر

کمپانی Marvel اولین تریلر کامل از سریال پر سر و صدایش بنام Agents of S.H.I.E.L.D را منتشر کرد . داستان اصلی این سریال پس از داستان های و اتفاقات پیرامون فیلم The Avengers پیش امده است ، پیگیری خواهد شد ، مامور Coulson با بازی Clark Gregg که وی را در فیلم The Avengers مشاهده کرده ایم تیمی جدید از از ماموران  S.H.I.E.L.D را مدیریت می کند که وظیفه ی انها مقابله با نیروهای فراطبیعی می باشد .

بسیاری این سریال را همانند سریال Heroes تشبیه می کنند اما Joss Whedon خالق The Avengers و The Avengers  2 اعتماد زیادی به این سریال ، جلوه های ویژه ، افکت های تصویری ، داستان و بودجه ی این پروژه ی تلویزیونی دارد که البته هیچ تاثیری بر داستان های The Avengers  2 نخواهد داشت .  تهیه کنندگان این سریال Joss Whedon از The Avengers و Maurissa Tancharoen ، نویسندگالن قسمت pilot این سریال Jeffrey Bell از سریال Alias و Jeph Loeb از سریال Smallville می باشند .

در این سریال تا به اینجا بازیگرانی همچون Ming-Na Wen , Brett Dalton , Iain De Caestecker , Elizabeth Henstridge و Chloe Bennet حضور دارند .

سریال Agents of S.H.I.E.L.D در پاییز از شبکه ی ABC پخش خواهد شد .

خلاصه داستان : Clark Gregg باری دیگر در نقش قدیمی اش بنام مامور Phil Coulson حضور خواهد داشت و وی افرادی را از سراسر جهان برای حضور در گروهی ویژه بنام S.H.I.E.L.D جمع اوری می کند . این گروه در مورد نیرو های ناشناس ، تاریک و فراطبیعی تحقیق  می کند و همچنین از مردم عادی در برابر غیر عادی ها حفاظت می کند . گروه ماموران Phil Coulson شامل افرادی مانند مامور Grant Ward با بازی Brett Dalton بطور ویژه اموزش دیده در زمینه های جاسوسی و رزمی ، مامور Melinda May با بازی Ming-Na Wen خلبان متخصص و هنرمند رزمی ، مامور Leo Fitz با بازی Iain De Caestecker یک مهندس به تمام معنا و در اخر مامور Jemma Simmons  با بازی Elizabeth Henstridge یک نابغه در زمینه های شیمی و زیست شناسی ، می باشند . در این گروه نابغه ها و بهترین ها یه همکار جدید نیز بنام Skye با بازی Chloe Bennet هم حضور دارد که وظیفه ی هکری و مدیریت کامپیوتر ها را برعهده دارد .

[webplayer id=151]

 

برای دانلود این تریلر زیبا بروی کلمه ی “دانلود تریلر” در هر کیفیت کلیک کنید :

کیفیت 480 : دانلود تریلر

کیفیت 720 : دانلود تریلر

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن