اخبار فیلم

ویدیو خبر : تایید شد : Jurassic World سه گانه خواهد بود

Jurassic World توانست فروش فوق‌العاده ۱٫۶۷ میلیارد دلاری داشته باشد و تبدیل به چهارمین فیلم پرفروش تاریخ شود. بنابراین جای تعجب نبود که کمپانی یونیورسال دستور ساخت دنباله آن را صادر کند. با این حال کارگردان فیلم جوان آنوتونیو بایونا تایید کرده برنامه تولید این فرنچایز با ساخت قسمت دوم پایان نمی‌یابد.

او در مصاحبه‌ای با LRM گفت که او به عنوان کارگردان فیلم و یکی از نویسندگان آن یعنی کالین ترورو ساخت سه‌گانه را در برنامه دارند.

این کارگردان که فیلم The Orphanage را درکارنامه دارد و فیلم بعدی او A Monster Calls است در این باره می‌گوید: ما در حال نوشتن بخش دوم هستیم و اینکه داستان به چه سمتی پیش می‌رود بسیار جالب است. من با تماشای فیلم های ستوین سپیلبرگ بزرگ شدم و عاشق اون فیلم‌ها و میراثشون هستم و نکته مهم این است که به آن میراث‌ها وفادار بمانیم و در عین حال چیز های جدیدی رو کنیم. هنوز شش ماه تا آغاز فیلمبرداری وقت داریم و تا حالا خوب بوده. در حال حاضر خیلی هیجان‌انگیز است.

Jurassic World بیست و دو سال بعد از وقایع Jurassic Park ستیون سپیلبرگ اتفاق می‌افتد. در پارکی که دایناسور های کلون شده حضور دارند، یک دایناسور دستکاری شده ژنتیکی فرار می‌کند و اوضاع پارک را بهم می‌زند.

نویسنده های قسمت دوم فیلم ترورو و درک کانلی هستند و ستاره های فیلم یعنی کریس پرت و بروس دالاس هاوارد بازخواهند گشت. این فیلم ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ اکران می‌شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن