اخبار فیلم

تایید خبر ساخت John Wick 3 از سوی Chad Stahelski کارگردان مجموعه

فیلم John Wick در سال ۲۰۱۴ به کارگردانی Chad Stahelski و David Leitch ساخته شد. این فیلم توانست نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کند و یک فیلم موفق باشد. در ادامه David Leitch برای کارگردانی Deadpool 2 رفت اما Chad Stahelski دنباله ی این فیلم، John Wick: Chapter 2 را ساخت آن هم مورد توجه دوست داران و علاقمندان قرار گرفت و حالا همه منتظر شنیدن خبری از John Wick 3 بودند که کارگردان این فیلم ساخت قسمت سوم را تایید کرد.

به گزارش آریافیلم، زمانی که John Wick تمام شد تمام نتیجه گیری ها انجام شده بود و داستان فیلم تمام شده بود، بدون هر گونه جای سوال اگرچه این مسئله باعث نمی شد که طرفداران این فیلم علاقه ای به ساخت قسمت دوم فیلم نداشته باشند. بعد از آن بود که امسال قسمت دوم آن، John Wick: Chapter 2 ساخته شد و از قسمت اول هم موفق تر عمل کرد و تقریبا چیزی در حدود دو برابر قسمت اول فروش داشت. نکته ی دیگر اینکه John Wick 2 بر خلاف قسمت اول داستان های زیادی را وارد فیلم کرد که نا تمام مانده اند و حالا شرایط کمی متفاوت بود، طرفداران دیگر علاقه نداشتند، آن ها انتظار داشتند خبر ساخت قسمت سوم را به زودی بشنوند، اتفاقی که روز گذشته رخ داد.

Chad Stahelski کارگردان این مجموعه در مصاحبه ای درباره تاریخ عرضه ی John Wick: Chapter 2  در شبکه نمایش خانگی به John Wick 3  هم اشاره کرد و ساخت این فیلم را تایید کرد. البته او جزییات بیشتری درباره این فیلم نگفت و ما هنوز نمی دانیم تاریخ فیلمبرداری و ساخت این فیلم چه موقع است اما به نظر می رسد به زودی این اخبار منتشر می شوند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن