اخبار فیلم

تام هنکس و ران هوارد برای اقتباس سینمایی کتاب جدید دن براون

 

کمپانی Sony تاریخ اکران یکی از پروژه های جدیدش را اعلام کرد ، این پروژه براساس یکی از کتاب های Dan Brown ساخته خواهد شد که باری دیگر در مورد پروفسور Robert Langdon می باشد . کتاب های قبلی دن براون ، به نام های Angels & Demons و The Da Vinci Code به پرده سینما راه پیدا کرده بودند . نکته جالب این است که قرار بود فیلمِ کتاب سوم این مجموعه با نام The Lost Symbol هم ساخته شود که تولید آن متوقف شد . با این حال کمپانی سونی به تازگی تاریخ اکران کتاب جدیدتر دن براون با نام Inferno که چهارمین کتاب از این مجموعه است را اعلام کرده است .

کارگردان قسمت های قبل یعنی ران هوارد و بازیگر اصلی آن ، تام هنکس نیز بازخواهند گشت و David Koepp نویسنده فیلمنامه Angels &Demons فیلمنامه این فیلم را نیز خواهد نوشت . کتاب های دن براون همیشه سوژه مناسبی برای ساخت فیلمی پرفروش در گیشه برای کمپانی سونی محسوب می شوند . با این حال توقف تولید ساخت فیلم The Lost Symbol طرفداران این مجموعه را ناامید کرد . سونی نیز آن فیلم را فراموش کرده و به سراغ جدیدترین رمان این مجموعه که به تازگی و در ماه مِی منتشر شده است رفته تا خوانندگان کتاب به سرعت آن را بر روی پرده سینما پس از خواندن کتاب ببینند .

داستان Inferno باری دیگر درباره رابرت لانگدن ، پروفسوری است که دوباره باید معمایی هیجان انگیز دیگری را حل کند . و در آخر تاریخ اکران این فیلم ۱۸ دسامبر ۲۰۱۵ است .

خلاصه داستان کتاب : در قلب کشور ایتالیا ، پروفسور رشته ی نماد شناسی دانشگاه هاروارد Robert Langdon وارد دنیایی هولناک که براساس یکی از مرموز ترین و اسرار امیز ترین مقاله ی ادبی بنام Inferno اثر Dante می باشد ، قدم می گذارد . در پشت پرده ی این اثرهنری Robert Langdon وارد دنیایی می شود سرشار از هنرهای کلاسیک ، راز و رموز ، علوم مربوط به آینده می باشد . در میان به تصویر کشیدن اشعار حماسه افرین Dante ،  پروفسور Langdon باید جواب های خودش را پیدا کند و حتی قبل از اینکه دنبا تغییر کند ، انتخاب کند که به کی باید اعتماد کرد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن