اخبار روز سریالهااخبار سریالتریلر سریال

تازه ترین جزییات درباره فصل دوم سریال ۱۳ Reasons Why

خبر ها درباره سریال ۱۳ Reasons Why همچنان ادامه دارد اما این بار خبر از ادامه ی این سریال و تیزر فصل دوم آن است. شبکه ی Netflix در تیزری ۳۰ ثانیه ای رسما به سمت فصل دوم این سریال محبوب در حرکت است.

به گزارش آریافیلم، این مسئله که Neflix علاقه دارد سریال محبوب خود را ادامه دهد خیلی مسئله ی غیر قابل پیش بینی نبود اما به هر حال بعد از آن همه کشمکش و اخبار ضد و نقیض و حرف های مختلفی که گفته می شد تیزر رسمی فصل دوم سریال  ۱۳ Reasons Why از سوی این شبکه منتشر شده است.

در ابتدا که بیان می شد این سریال تنها یک فصل ۱۳ قسمتی خواهد بود و داستان سریال پایان می یابد اما بعد از پخش سریال و محبوبیت زیادی که سریال پیدا کرده بود تقریبا این انتظار می رفت که Neflix و عوامل سازنده ی سریال به دنبال ساخت فصل دوم باشند. سایت EW در مصاحبه ای با Brian Yorkey سازنده ی این سریال از او درباره فصل دوم پرسید:

” من از همون زمانی که ساخت فصل اول رو تموم کردیم می دونستم که باید فصل دوم رو هم بسازیم. درواقع ما هر چیزی که دیدیم تا حالا از نقطه نگاه Hannah بوده و از نگاه بقیه ی کارکتر ها ماجرا رو ندیدیم.”

فصل دوم این سریال برای پخش در سال آینده در حال آماده سازی است و می توانید اولین تیزر سریال را که منتشر شده است در زیر ببینید:

۱۳ REASONS WHY
۱۳ REASONS WHY
برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن