اخبار فیلم

تاریخ پخش فیلم Masters of the Universe مشخص شد اما بی کارگردان شد!!

یک خبر و خوب و یک خبر بد برای طرفداران بازسازی Masters of the Universe داریم البته بستگی دارد به این که چه حسی نسبت به سازنده فیلم McG دارید. کپمانی Sony Pictures دیروز مشخص کرد که تاریخ اکران این فیلم ۱۸ دسامبر ۲۰۱۸ است و اما مشخص کرد که این فیلم الآن هیچ کارگردانی نخواهد داشت. McG سازنده ی Charlie’s Angels و Terminator: Salvation است. از سال ۲۰۱۶ قرار است این کارگردان این پروژه را بدست بگیرد اما بنظر میاید که از پروژه اخراج شده است.

به گزارش آریا فیلم این بازسازی قرار است از روی کارتون ساخته ی He-Man که در حال توسعه داده شدن برای سالهاست ساخته شود اما این قضیه طلسم شده است به گونه ای که سال ۲۰۰۹ Warner Bros این پروژه را رها کرد و بعد Sony این پروژه رو قبول کرد و Jon M. Chu سازنده ی فیلم G.I. Joe: Retaliation را به کارگردانی این فیلم منصوب کرد. مشخصا این اتفاق نیافتاد و در همین حال لشکری از فیلم امه نویس تلاش کردند این پروژه را بدست بگیرند.

الآن نوشتن فیلم نامه را David S. Goyer نویسنده ی Man of Steel و Batman Begins بدست گرفته است در حالی که مدیران این کمپانی در جستجو ی کارگردان مناسب برای این پروژه هستند. در ۲۰۱۴ این کمپانی سازنده هایی مثل  Harald Zwart سازنده The Karate Kid remake و Chris McKay سازنده ی The Batman Lego Movie رو به عنوان گزینه های احتمالی در نظر گرفته بود و امکان دارد دوباره این افراد را بعنوان گزینه های روی میز به حساب بیاورد البته McKay در حال کار بر روی پروژه ی NightWing است. بسیار جالب خواهد بود که دید چه کسی برای این پروژه انتخاب خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن