اخبار فیلم

تاریخ رسمی اکران The Shape of Water جدیدترین فیلم Guillermo del Toro مشخص شد

Guillermo del Toro از کارگردانانی است که فیلم هایش از یک استاندارد خاص پیروی می کنند و هیچکدام از فیل های او به عنوان یک فیلم بد شناخته نمی شود. از فیلم هایی که او ساخته می توان به Pacific Rim و مجموعه ی Hellboy و شاید از همه ی فیلم های او مهم تر مجموعه ی Hobbit ها اشاره کرد. حالا جدیدترین فیلمی که او در حال ساختن است فیلم The Shape of Water می باشد که البته جزییات خیلی زیادی از آن در اختیار نداریم.

به گزارش آریافیلم، تنها چیزی که درباره تاریخ اکران فیلم The Shape of Water جدیدترین فیلم Guillermo del Toro می دانستیم این بود که این فیلم قرار است امسال اکران شود ولی هیچ تاریخ مشخص و دقیق در این مورد منتشر نشده بود. همچنین از قبل مقداری از داستان فیلم را می دانستیم و گفته می شد که این فیلم در زمان جنگ سرد اتفاق می افتد.

حالا امروز اتفاقی که افتاده این است که جزییات بیشتری درباره فیلم و تاریخ دقیق اکران آن منتشر شده است. بنا به اعلام کمپانی Fox Searchlight این فیلم در نقاط مختلف جهان تاریخ اکران متفاوتی دارد ولی اکران آن در آمریکای شمالی از تاریخ ۸ دسامبر همین امسال آغاز می شود. نکته ی دیگر این است شرکت Fox Searchlight بیشتر تجربه اش در بخش عرضه ی فیلم به صورت خانگی است تا اکران یک فیلم در سینما به همین خاطر به نظر می رسد باید منتظر خبر انتظار فیلم باشیم تا اکران آن.

با همه ی این تفاصیر و در هر شرایطی بالاخره عده ای هستند که به محض شنیدن نام del Toro به تماشای فیلم های او می نشینند و البته تقریبا در تمام این موارد از کاری که کرده اند پشیمان نیستند. حال باید منتظر شنیدن اخبار بیشتر درباره ی این فیلم باشیم تا ببینیم سرانجام اکران آن چه می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن