اخبار روز فیلمهااکران آینده

اعلام تاریخ اکران سومین فیلم SpongeBob

فیلم جدید Paramount یعنی The SpongeBob Movie که سومین قسمت سه گانه SquarePants خواهد بود قرار است در تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۲۰ بر روی پرده سینماها اکران شود.

هنوز جزییات داستان مشخص نیست اما می دانیم که این فیلم توسط (Tim Hill (SpongeBob SquarePants کارگردانی می شود و توسط برنده جایزه امی (Jonathan Aibel (King of the Hill, Trolls و همچنین (Glenn Berger (Monster Trucks, Kung Fu Panda و (Michael Kvamme (I Swear, Winchester Palace نویسندگی خواهد شد.

دو فیلم اول SpongeBob  حدود ۴۶۵ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروش کرد. فیلم دوم یعنی The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water در فوریه ۲۰۱۵ اکران شد که توسط Paul Tibbitt کارگردانی گردیده بود.

در فیلم‌های قبلی به یاد داریم که SpongeBob SquarePants (با صدای Tom Kenny) برای نجات جهان وارد یک ماموریت می شود. زمانی که (Burger Beard (Antonio Banderas دستورالعمل سری را برای معشوقه خود Krabby Patties می دزدد، SpongeBob و دوستانش به کنار ساحل می آیند تا فرمول گمشده را برگردانند. آنها برای موفق شدن باید با رقیب قدیمی Plankton متحد شوند اما به زودی متوجه می شوند که برای شکست دادن شخصیت تبهکار داستان باید ابرقهرمانان درونی خود را رها سازند.

سومین قسمت SpongeBob Movie  قرار است در برابر یک فیلم انیمیشنی کمپانی Fox به نام Bob’s Burgers  و پروژه های فعلا بدون عنوانی از کمپانی های Warner Bros. و Universal ظاهر شود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن