اکران آیندهکامیک

تاریخ اکران جدید فیلم های ابرقهرمانی دارک فینیکس (Dark Phoenix) و گمبیت (Gambit)

فرنچایز مردان ایکس (X-Men) همچنان تحت اختیار کمپانی فاکس (Fox) در آشفتگی به سر می برد (حداقل فعلا، چون وقتی دیزنی (Disney) به صورت کامل این کمپانی را بخرد باید منتظر یک بازسازی کامل از فرنچایز مردان ایکس باشیم)، چون باز هم شاهد تغییر تاریخ اکران چند فیلم از این کمپانی هستیم. شاید به یاد داشته باشید که قرار بود فیلم دارک فینیکس (Dark Phoenix) نوامبر ۲۰۱۸ اکران شود. سپس تاریخ اکران این فیلم به ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ تغییر کرد. فاکس حتی یک تریلر و پوستر جدید از این فیلم (اینجا مشاهده کنید) منتشر کرد که تاریخ اکران فوریه ۲۰۱۹ را تایید می کرد. اما حالا آن ها دوباره باید سیستم تبلیغاتی خود را تغییر دهند چون تاریخ اکران این فیلم به تابستان ۲۰۱۹ منتقل شده است. فیلم دارک فینیکس قرار است ۷ ژوئن ۲۰۱۹ اکران شود.

اگرچه فقط دوبار تغییر تاریخ اکران چیز مهمی نیست. در همین حین فیلم گمبیت (Gambit) همچنان در حال توسعه باقی می ماند. تاریخ اکران این فیلم اسپین‌آف، با بازی چنینگ تیتوم (Channing Tatum) در نقش شخصیت Gambit، باز هم به تاخیر افتاد. این بار قرار است این فیلم ۱۳ مارچ ۲۰۲۰ اکران شود. همچنین به خاطر داشته باشید که این فیلم توسط کارگردانانی از جمله روپرت وایت (Rupert Wyatt)،‌ داگ لیمان (Doug Liman) و گور وربینسکی (Gore Verbinski) دست به دست شده و هم اکنون هیچ کارگردانی ندارد. سایمون کینبرگ (Simon Kinberg) تهیه کننده فیلم گفته این فیلم یک کمدی رمانتیک خواهد بود، که اصلا مهم نیست، مهم این است که بدانیم آیا این فیلم اصلا ساخته می شود یا خیر. برای ما فرقی ندارد که گمبیت حتی یک فیلم ترسناک حال به هم زن باشد.

صحبت از فیلم ترسناک شد، فیلم دیگری از فاکس که هنوز یک فیلم کامل نشده، جهش یافته های جدید (The New Mutants) است، که پس از تاخیر یک ساله در تاریخ اکران‌ (ابتدا قرار بود آوریل ۲۰۱۸ اکران شود)، همچنان قرار است ۲ آگوست ۲۰۱۹ اکران شود. در حالی که خیلی ها معتقدند فاکس دو فیلم از دنیای مردان ایکس را با این فاصله کم اکران نمی کند، اما این استراتژی اصلا به استودیوی مارول (Marvel) ضرری نزده (مرد مورچه ای و زنبورک (Ant-Man and the Wasp) دو ماه پس از انتقام جویان:‌ جنگ بینهایت (Avengers: Infinity War) اکران شد) و همچنین به نظر می آید جهش یافته های جدید تفاوت های زیادی با دارک فینیکس داشته باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن