اخبار فیلم

تاریخ اکران انیمیشن Angry Birds مشخص شد

 

پروژه ی سینمایی Angry Birds بسرعت در حال پیشرفت می باشد و به تازگی نیز کمپانی Sony Pictures Entertainment اعلام کرد که این کمپانی حق پخش جهانی این پروژه ی سینمایی از یکی از پربازدیدترین بازی کامپیوتری را در دست خواهد داشت . البته کمپانی Rovio Entertainment خودش مسئول مالی این پروژه  و موضوعات مربوط به تولید ان می باشد و در کنار این کمپانی John Cohen از انیمیشن Despicable Me و David Maisel از پروژه ی Iron Man از دیگر تهیه کنندگان این پروژه ی انیمیشن سه بعدی می باشند .

در گذشته اعلام کرده بودیم که کمپانی Rovio Entertainment سال ۲۰۱۶ را برای اکران این انیمیشن مشخص کرده است و حالا Sony Pictures بطور کامل اعلام کرد که پروژه ی Angry Birds در تاریخ ۱ جولای ۲۰۱۶ اماده انتشار خواهد بود . برای داشتن حق پخش جهانی این پروژه ، برنامه ی ویژه ای راه اندازی شده بود و کمپانی های بسیاری نیز حضور داشتند و میتوان به گونه ای گفت کمپانی Sony Pictures برنده ی این مسابقه یا برنامه شده است .

نویسنده و یا کارگردان این پروژه ی انیمیشن هنوز مشخص نشده اند و اطلاعات یا جزییاتی از داستان نیز در دست نمی باشد و پروژه ی ساخت این انیمیشن در ماه های بعدی اغاز خواهد شد . که باعث می شود هرچه زودتر در مورد این پروژه اخبار جدیتری بشنویم . پروژه ی Angry Birds یکی از مهمترین پروژه ی جهانی خواهد بود این بازی در جهان تا الان بیش از ۱٫۷ میلیارد بار دانلود شده است .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن