اکران آیندهتاریخ اکران های جدید

تاریخ اکران جدید فیلم های Jungle Cruise ،Indiana Jones 5 و Maleficent 2

کمپانی Disney در حال جابجا کردن برنامه اکران‌های سال ۲۰۲۰ است که در آن شاهد تعدادی تاخیر و حتی تاریخ‌های جدیدی هستیم که برای اولین بار اعلام می شوند.

پیش از این برای Indiana Jones 5 که در حال حاضر عنوان غیررسمی این فیلم است، تاریخ ۱۰ جولای ۲۰۲۰ در نظر گرفته شده بود حالا یک سال دیرتر در ۹ جولای ۲۰۲۱ اکران خواهد شد. اخیرا گزارش شده بود این فیلم از آنجا که فیلمنامه نویس آن Jonathan Kasdan در حال جایگزینی با David Koepp است و گروه چندان با وضعیت فعلی فیلمنامه راضی نیستند، به زمان اصلی مقرر شده نخواهد رسید. آخرین چیزی که درباره آن شنیده ایم این است که Harrison Ford و Steven Spielberg هنوز به این پروژه تعهد کاری دارند اما کارگردان برنده جایزه اسکار فیلم فعلا همه توجه خود را بر روی فیلم موزیکال West Side Story متمرکز کرده که هم اکنون در مراحل پیش تولید قرار دارد.

همچنین در سال ۲۰۲۱ یک فیلم Marvel که هنوز نام آن معلوم نیست از ۳۰ جولای به ۱۲ فوریه منتقل شده است که با در نظرگرفتن برنامه زمان‌بندی تولید فیلم های MCU این جابجایی بازه زمانی بزرگی محسوب می شود.

Disney  فیلم اول فرانچایز بسیار امیدوارکننده خود یعنی Jungle Cruise را در ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹ عرضه خواهد کرد. و در سال ۲۰۲۰ دنباله بسیار مورد انتظار فیلم Maleficent نیز در ۲۹ ماه می خود را به پرده سینماها خواهد رساند.

اکران های امسال تقریبا نزدیک به برنامه ریزی ها هستند، به طوری که Mary Poppins Returns از روز کریسمس به ۱۹ دسامبر جابجا شده است. همچنین Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 نیز به عنوان ساده Ralph Breaks the Internet تغییر نام داده، چرا که ظاهرا Disney به انتقادات درباره عنوان نه چندان جذاب فیلم گوش داده است. این دنباله خانوادگی مطابق برنامه ریزی در ۲۱ نوامبر اکران خواهد شد.

در اینجا می توانید نگاهی به تاریخ های اکران به روزشده کمپانی Disney بیندازید:

  • RALPH BREAKS THE INTERNET عنوان به روزشده نام قبلی فیلم RALPH BREAKS THE INTERNET: WRECK IT RALPH 2 برای اکران در تاریخ ۲۱/۱۱/۲۰۱۸ تنظیم شده است.
  • MARY POPPINS RETURNS با تاریخ قبلی ۲۵/۱۲/۲۰۱۸ بود به ۱۹/۱۲/۲۰۱۸ جابجا شده است
  • JUNGLE CRUISE عنوان جدید برای اسم قبلی فیلم  لایو اکشن بدون نام DISNEY برای تاریخ ۴/۱۰/۲۰۱۹ هماهنگ شده بود که به تاریخ ۱۱/۱۰/۲۰۱۹ منتقل شد.
  • لایو اکشن بدون نام DISNEY که قبلا تاریخ ۸/۱۱/۲۰۱۹ برای آن در نظر گرفته شده بود از برنامه زمانی حذف شده است.
  • MALEFICENT 2 نام جدید عنوان قبلی لایو اکشن بدون نام DISNEY برای تاریخ ۲۹/۵/۲۰۲۰ در نظر گرفته شده است.
  • ۵ INDIANA JONES با تاریخ قبلی ۱۰/۷/۲۰۲۰ به ۹/۷/۲۰۲۱ انتقال یافت.
  • لایو اکشن بدون نام DISNEY با تاریخ قبلی ۹/۷/۲۰۲۱ به ۳۰/۷/۲۰۲۱ جابجا شد.
  • فیلم بدون نام MARVEL با تاریخ قبلی ۳۰/۷/۲۰۲۱ به ۱۲/۲/۲۰۲۱ منتقل شد.
  • لایو اکشن بدون نام DISNEY با تاریخ قبلی ۱۲/۲/۲۰۲۱ از جدول زمانی حذف گردید.

ralph

poppins

Jungle-Cruise

MALEFICENT 2

 indiana-jones

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن