اخبار روز فیلمهااخبار فیلماخبار فیلم و سریال

تاریخ احتمالی اکران Suicide Squad 2 برای سال ۲۰۱۹

از فیلم هایی که سال گذشته اکران شد و اکران نسبتا موفقی داشت فیلم Suicide Squad بود. این فیلم با اینکه نتوانست نظر مثبت منتقدان را به خود جلب کند اما فروش فوق العاده ای در گیشه ها داشت و از همان روز های اول یکی از اصلی ترین سوال ها درباره ی آن زمان ساخت دنباله ی بود، سوالی که حالا یکی از بازیگران این فیلم پاسخی کوتاه برای آن دارد.

به گزارش آریافیلم، آگوست گذشته شرکت Warner Bros از فیلم ضد قهرمانی خود، Suicide Squad در سینما ها پرده برداشت، فیلمی که در آن تعدادی از کاراکتر های منفی و شرور داستان های کمیک DC دور هم جمع شده بودند و تیمی تشکلی داده بودند. این فیلم به کارگردانی David Ayer کارگردان مطرح آمریکایی ساخته شد و یکی از سوالات طرفداران این فیلم درست از لحظه ی خروج از سینما ها این بود که قسمت بعدی آن کی ساخته خواهد شد؟

Joel Kinnaman بازیگر این سریال در صحبت با سایت هالیوود ریپورتر درباره ی سریال House of Cards توضیح کوتاهی هم درباره ی Suicide Squad 2 داد. این فیلم هنوز کارگردان ندارد و هنوز به طور رسمی تاریخی باری اکران آن تصمیم گیری نشده است. اینطور که به نظر می رسد Kinnaman برای بازی در نقش خود یعنی Rick Flag در فیلم حضور دارد و البته این بار نقش او از قبل مهم تر است:

” تا جایی که ما خبر داریم نویسندگان فیلم در حال نوشتن فیلمنامه هستن و فکر می کنم برنامه ریزی ها جوری پیش بره که ما سال ۲۰۱۸ فیلمبرداری رو شروع کنیم و در نهایت فیلم برای سال ۲۰۱۹ آماده ی اکران بشه.”

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

  1. بچه ها دو نویسنده ی جدید برای این فیلم اضافه شد و ساخت آن به تخیر افتاد و بازیگر جدیدی اضافه شد نام آن تو فیلم {death stroke}

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن