امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

بیوگرافی Kunal Nayyar ، بازیگر توانای سریال نظریه بیگ بنگ

 

بیوگرافی Kunal Nayyar ، بازیگر توانای سریال نظریه بیگ بنگ

Kunal در سال April 30, 1981 و در شهر لندن انگلستان متولد شد .(پدر و مادر هندی) سپس خانواده او به علت مشغله ها و دلایلی به هند مهاجرت میکنند و او در دهلی نو بزرگ میشود .
او در سال 1999 برای ادامه تحصیل در رشته اقتصاد به آمریکا می آید و این سر آغازی برای او میشود به سمت دنیای هالیوود.
او همزمان با کلاس های دانشگاهش به علت علاقه زیادی که به بازیگری داشت در کلاس های بازیگری ثبت نام میکند و همچنین در چندین تئاتر ،نقش بسیار کوتاهی ایفا میکند .علاقه او به بازیگری پس از فعالیت در این رشته بیشتر میشود و تصمیم میگیرد که بازیگری را به صورت حرفه ای دنبال کند .
این بازیگر 31 ساله در سال 2007 با بازی در NCIS در نقش Youssef Zidan که یک تروریست عراقی است اولین حضورش را در تی وی تجربه میکند. در همان سال منیجر و مدیر کارهای او از او درخواست میکند که برای یک سریال تلیویزیونی دیگر که از شبکه CBS پخش میشود تست بازیگری بدهد .سریالی سیت کام به نام نظریه بیگ بنگ که قرار بود تا اوایل پاییز اولین قسمت (pilot) آن پخش شود .kunal با گرفتن نقش راجش کوتراپالی دانشمند! در این سریال گامی بزرگی را در کارنامه خود به جای گذاشت.

 

 

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه ها، وبلاگ ها ، پیج ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر دقیق کلمات “منبع: سایت آریافیلم” ممنوع است و شرعا حرام و شامل پیگیرد قضایی می شود


 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *