اخبار روز سریالهااخبار سریال

بیش از ۶۱ میلیون بار بازدید از تریلر فصل هفت سریال Game Of Thrones

چند روز پیش شبکه ی HBO تریلر جدید سریال محبوب خود، Game of Thrones را منتشر کرد که با استقبال بسیار زیادی روبرو شد. این تریلر درواقع اولین تریلری بود که تصاویر و صحنه هایی از فصل هفتم سریال را به نمایش می گذاشت و تریلر ها و تیزر های پیش از این چیزی به نمایش نمی گذاشتند.

به گزارش آریافیلم، چند روز پیش جدیدترین تریلر از فصل هفتم سریال Game of Thrones توسط شبکه HBO منتشر شد که با چنان استقبال زیادی روبرو شده است که احتمال رکورد شکنی آن وجود دارد. این ویدیو تنها در ۲۴ ساعت اول انتشار خود از طریق های مختلف مثل Facebook و YouTube و Twitter و … بیش از ۶۱ میلیون بار دیده شده است که به این ترتیب رکورد بیشترین بازدید برای تریلر یک برنامه ی تلویزیونی شکسته شده است.

داستان از آنجایی شروع شد که تیزر همین فصل هفت Game of Thrones از ۳۰ مارس که منتشر شده تا به حال ۶۷٫۶ میلیون بار دیده شده است که رکورد بیشترین بازدید از یک تریلر برای شبکه ی HBO را شکست، رکوردی که قبل از آن در اختیار تریلر فصل ۶ همین سریال بود. همچنین در بین تمام برنامه های شبکه HBO از سریال گرفته تا مستند تا …. بیشترین بازدید آنلاین از یکی از برنامه های  متعلق به شبکه ی HBO متعلق است به برنامه ی Last Week Tonight with John Oliver در روزی که موضوع برنامه Donald Drumpf بود! این برنامه بیش از ۹۸ میلیون بار دیده شده است و باید ببینیم تریلر فصل هفت GOT می تواند این رکورد را بشکند یا خیر.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن