اخبار فیلم

به گفته ی Sigourney Weaver فیلمبرداری Avatar 2 از پاییز امسال آغاز می شود.

فیلم Avatar به کارگردانی و نویسندگی James Cameron در سال ۲۰۰۹ به اکران در آمد و توانست به فروش فوق العاده ی ۲٫۷۸۸ بیلیون (هزار میلیون) دلار دست پیدا کند که یکی از رکورد های تاریخ سینما محسوب می شود. فیلم Avatar درواقع قرار بود در یک مجموعه ی چهار قسمتی به نمایش در بیاید و قسمت دوم این فیلم با تعویق های متوالی آخرین بار قرار بار بود در سال ۲۰۱۸ اکران شود که باز هم این تاریخ به تعویق افتاده است.

به گزارش آریافیلم، ساخت Avatar 2 در حد یک ایده و فکر در ذهن دوستدارن این فیلم  قرار گرفته است. با وجود تعویق های متوالی و عقب افتادن تاریخ ساخت و اکران این فیلم دیگر کمتر کسی به خبر های منتشر شده در این مسئله اهمیت نشان می دهد. فیلمنامه این فیلم سال هاست در حال گسترش است و روی آن کار می شود اگرچه قرا بود در سال ۲۰۱۸ اکران شود. مجموعه ی Avatar در مجموع قرار است ۴ قسمت داشته باشد که البته هیچکدام از ادامه های این مجموعه به نظر نمی رسد به این زودی قرار باشد که جلوی دوربین بروند.

با این حال Sigourney Weaver یکی از بازیگر های این مجموعه به نظر خیلی مطمئن است از اینکه فیلم برداری Avatar 2 پاییز همین امسال جلوی دوربین ها خواهد رفت. Weaver در صحبت با سایت هالیوود ریپورتر به این مسئله اشاره کرده است:

” ما داریم شروع می کنیم! درواقع مدتی است که تمرین های ما شروع شده و ما در حال آماده سازی برای … البته خب من نباید احتمالا چیزی بگم، فقط می تونم بگم فیلمبرداری از پاییز شروع میشه و ما جلوی دوربین میریم.”

این صحبت ها با توجه به حرفی که کارگردان این فیلم، James Cameron به تازگی زده بود مبنی بر اینکه نگارش فیلمنامه قسمت دوم تمام شده و در حال برنامه ریزی برای آغاز فیلمبرداری برای ماه آگوست هستند، اگرچه اساسا ماه آگوست گذشت و رفت اما به نظر می رسد که بالاخره خبر هایی از شروع ساخت Avatar 2 خواهیم شنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. همونطور که بالا تو خبر هم گفته شد من یکی که دیگه تا رسما فیلمبرداری رو شروع نکنن به این خبرایی که منتشر می کنن اعتنایی نمیکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن