اخبار فیلم

به تعویق افتادن جدیدترین پروژه ی David Fincher

 

مدت طولانی می باشد که می دانیم کارگردان فیلمهای The Social Network و The Girl with the Dragon Tattoo بنام David Fincher پروژه ی بعدیش را انتخاب کرده است و بمدت یکسال می باشد که کمپانی Disney وی را بروی صدلی کارگردانی بازسازی فیلم ۲۰,۰۰۰ Leagues Under the Sea یا بیست هزار فرسنگ زیر دریا نشانده است . پروژه روند روبه جلویی را طی می کرد در زمانیکه David Fincher ستاره ی فیلمهای گذشته اش Brad Pitt را برای نقش اصلی این فیلم دعوت کرد اما وی بدلیل مشغولیت کاری انرا رد کرد که حالا می توانیم مطمئن باشیم Brad Pitt این پروژه را بدلیل حضور در فیلم David Ayer بنام Fury ترک کرده است . و در ماه گذشته نیز کشور استرالیا به کمپانی Disney پیشنهاد داد اگر این فیلم در کشور انها ساخته شود تخفیف ویژه برای مالیات برای انها اختصاص خواهد کرد که مبلغی معادل ۲۲ میلیون دلار می باشد .

حال باخبر شدیم با اینکه این پروژه نیز هنوز بازیگر مشخصی ندارد ، اما ساخت این فیلم در سال ۲۰۱۴ اغاز خواهد شد . خبرگزاری های کشور استرالیا اعلام کردند که کمپانی Disney شروع ساخت ای فیلم را تا سال ۲۰۱۴ به تعویق انداخته است و اینکار دو دلیل دارد ، یک ) این پروژه هنوز گروه خاص و برنامه ای ندارد . دو) هنوز گروه بازیگری مشخصی برای این فیلم انتخاب نشده است . در واقع این احتمال به تعویق افتادن پروژه تا سال ۲۰۱۴ خیلی دور از ذهن نیز نبوده است و خوده David Fincher نیز تصمیم داشت تا برای داشتن تمام بازیگران مورد علاقه اش صبر کند و حالا تا یکسال دیگر بسیاری از ای بازیگران از جمله Channing Tatum برای پروژه ی ۲۰,۰۰۰ Leagues Under the Sea ازاد خواهند بود .

البته تا ان زمان David Fincher پروژه ی دیگری را کارگردانی خواهد کرد که براساس کتابی نوشته ی Gillian Flynn بنام Gone Girl ساخته خواهد شد و به احتمال زیاد پروژه ی پس زا این فیلم بیست هزار فرسنگ زیر دریاخواهد بود .

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن